Мікрокредит – оперативна фінансова допомога, доступна кожному

Деякі життєві ситуації вимагають негайних грошових вкладень, однак необхідна сума не завжди виявляється під рукою. Поширеним способом вирішення проблеми є отримання коштів в одній з мікрофінансових організацій, що займаються кредитуванням різних верств населення. Мікрокредит – це видача невеликої суми на короткий термін під певний відсоток згідно з договором.

Мікрокредит в УкраїніЗавдяки популяризації інтернет-послуг сьогодні більшість МФО пропонують оформити мікрокредит онлайн за допомогою комп’ютера або ноутбука. Тепер у громадян України, які потребують фінансової допомоги, немає необхідності відвідувати банк для отримання позики – договір підписують, не виходячи з власного будинку.

Після нескладного заповнення заявки на сайті компанії можна отримати мікрокредит на карту будь-якого банку або ж готівкою, відвідавши найближче відділення МФО. Це один з найбільш зручних і швидких способів дістати невелику суму на будь-які цілі: в разі затримки заробітної плати, для покупки подарунка, оплати лікування або поїздки на відпочинок.

Мікрокредит онлайн на карту України

Для оформлення мікрокредиту Україна вважається однією з кращих країн, так як саме тут зібрано величезну кількість мікрофінансових компаній з хорошими умовами для позичальників. До потенційних клієнтів належать особи різних вікових категорій, а соціальний статус не має прямого впливу на рішення про видачу грошей.

На нашому сайті зібрані пропозиції від надійних і перевірених МФО: тут можна оформити мікрокредит без дзвінків родичам і колегам, а також з мінімальною кількістю документів і негативною кредитною історією. Позики доступні офіційно працевлаштованим, пенсіонерам, студентам і безробітним особам.

Одним з головних вимог кредитора є повнолітні позичальника і наявність у нього документів, що підтверджують особу. У деяких випадках в список необхідних паперів входить тільки паспорт і ідентифікаційний податковий номер. Іноді компанія вимагає надання фотографій з паспортом – це допоможе її співробітникам попередити злочинні дії з боку шахраїв.

Як отримати мікрокредит без відмови?

На нашому ресурсі представлені МФО з різними умовами кредитування, тому кожен користувач зможе знайти тут відповідну компанію. Після вибору кредитора слід перейти на його сайт, щоб визначитися з сумою позики і терміном погашення. Реєстрація та подача заявки зазвичай займає не більше півгодини, однак при введенні даних варто проявити уважність.

Помилкова інформація або помилки, допущені при заповненні форми спричинять за собою відмову у видачі грошей, тому потрібно використовувати тільки достовірні дані. Оформляючи мікрокредит онлайн на карту, клієнт повинен використовувати тільки особисту банківську картку. Зазвичай МФО вимагають від позичальника зазначити таке:

 • ПОВНЕ ІМ’Я;
 • місце роботи або навчання (для безробітних – джерело доходу);
 • паспортні дані;
 • ідентифікаційний податковий номер;
 • номер телефону;
 • адреса фактичного проживання і прописки;
 • розмір середнього щомісячного доходу;
 • інформацію про вже наявні незакритих кредитах.

Для того, щоб взяти мікрокредит, зовсім не обов’язково мати ідеальну кредитну історію. Наявність прострочених платежів по інших позиках, а також діючі кредити в банках або мікрофінансових організаціях часто не є перешкодою для винесення позитивного рішення по поточній заявці.

Мікрокредит на карту України: умови

Невелика сума і короткий термін – це дві основні характеристики мікрозаймов.В відміну від банків, МФО видають громадянам України кредити в розмірі, що не перевищує 10 000-15 000 гривень. На погашення заборгованості в середньому надається від 14 до 30 днів, проте ці цифри можуть варіюватися в залежності від особливостей обраного кредитора.

Мікрокредит онлайн на картуПеред прийняттям рішення про подачу заявки на отримання певної суми рекомендується уважно прочитати умови, описані на сайті компанії. Для всіх бажаючих оформити мікрокредит відгуки найчастіше є цінним джерелом інформації. Тому варто пошукати обговорення обраної компанії на кількох тематичних форумах.

Головне завдання для особи, який планує взяти мікрокредит онлайн на карту – пошук організації з мінімальною процентною ставкою. Цей показник є індивідуальним для кожної МФО, але в цілому він рідко перевищує 2% від загальної суми позики в день. Для залучення нових клієнтів багато компаній періодично влаштовують акції і надають перший кредит під 0%. Наприклад, якщо ви берете 1000 грн (тіло позики) на 10 днів (термін) під 1,5%, то до кінця терміну необхідно буде повернути вже 1000 + 1000 * 0,015 * 10 = 1000 + 150 (відсоток) = 1150. Якщо , з яких-небудь причин, повернути всю суму вчасно не представляється можливим, всі фінансові організації пропонують послугу пролонгації, яка передбачає тільки оплату набіг відсотка і перенесення дати кінцевого розрахунку на певний строк. При цьому, не варто забувати, що за наступний період також будуть нараховуватися щоденні відсотки. Якщо ж хоч раз проігнорувати необхідність оплати, то цікавий буде нараховувати вагомі штрафи за кожен день прострочення.

Незважаючи на те, що процентні ставки в мікрофінансових організаціях в кілька разів перевищують пропозиції від банків, така послуга все одно вигідна за умови своєчасного погашення боргу. До того ж, на відміну від банківських структур, МФО дають можливість взяти мікрокредит без фото, дзвінків на роботу або додому і зайвої бюрократії.

Якщо ви вирішили оформити мікрокредит онлайн – відгуки в інтернеті стануть кращими помічниками у виборі кредитора з найвигіднішими і прозорими умовами. А інформація на офіційних сайтах МФО дозволить остаточно вирішити, в якому місці отримувати необхідні кошти.

Заявка на мікрокредит прийнята. Що далі?

Вище ми розібралися, як оформити мікрокредит з мінімальною ймовірністю відмови в перевірених МФО. Тепер же самий час поговорити про те, як правильно розрахуватися з боргами і не збанкрутувати. По-перше, вам необхідно чесно відповісти собі на питання: “Чи зможу я оплатити позику вчасно?”. Якщо відповідь негативна – краще грошей не брати, так як процентна ставка за такими зобов’язаннями досить велика. Багато хто вважає, що це “розлучення на гроші” або просто здирництво, але варто враховувати, що МФО стикаються з високими ризиками неповернення, так як мікрокредит з поганою кредитною історією отримати набагато легше, ніж позичити у банку. Таким чином компанії намагаються нівелювати можливі неповернення за рахунок добропорядних позичальників.

З іншого боку, коли гроші потрібні в терміновому порядку “тут і зараз” і в доступному для огляду майбутньому у вас вийде без особливих проблем розрахуватися – немає нічого поганого в користуванні такого роду послугами. До того ж, деякі організації пропонують мікрокредит без перевірок, що дозволить отримати гроші за лічені хвилини. Просто тримайте в умі, що брати більше одного позики за раз – дуже погана ідея.

Погасити займ, зазвичай, можна будь-яким зручним для вас способом:

 • в особистому кабінеті на веб сайті цікавий;
 • через касу банку;
 • за допомогою платіжного терміналу самообслуговування;
 • безпосередньо в одному з офісів компанії.

Як взяти мікрокредит з поганою історією?

У всіх бувають різні “помилки молодості”. Хтось водився з поганою компанією, а хтось просрачівал платежі за зобов’язаннями. У першому випадку, з часом все забувається, але от у другому – цілком може відіб’ється на доступних вам фінансових інструментах. І навіть усвідомивши свою провину і вставши на шлях виправлення, відновити довіру кредиторів часом буває не так просто. Але навіть з таких ситуацій є вихід – мікрокредит на картку. Такий вид позики отримати набагато простіше, ніж випросити у банку другий шанс, а успішне і своєчасне повернення коштів цікавий гарантовано поліпшить вашу поточну кредитну історію. Навіть зараз багато людей з минулими проблемними позиками таким чином відновлюють репутацію перед великими гравцями фінансового ринку. Так чи інакше – це цілком законний і досить простий спосіб, так що гріх не скористатися.

Мікрокредит без дзвінків і відмовДля початку просто вбийте в пошуковий рядок вашого браузера запит: “мікрокредит України онлайн” і постарайтеся розібратися в поточній ситуації на ринку швидких позик. У гонитві за клієнтом, багато МФО пропонують придбати мікрокредит 0 відсотків. Мається на увазі, що існує певний “пільговий період”, і якщо ви повернете гроші в обумовлений термін, вам не накапає жодного відсотка за користування фінансами компанії і доплатите ви всього лише символічні комісійні. У більшості випадків, це – одноразова “привітальна” послуга для нових клієнтів, так що розраховувати на постійну халяву не слід.

Мікрокредит: 24 години на день, 7 днів на тиждень

Одним з безперечних переваг оформлення заявки на мікрокредит в інтернеті є постійна доступність МФО в мережі. Будь то глибока ніч, свято або вихідний, отримати гроші на свій рахунок ви зможете в будь-якому випадку. Чи не доведеться витрачати час в чергах перед менеджерами в банках або чекати схвалення протягом, при хорошому розкладі, декількох днів. На сьогоднішній день навіть перевірка документів і видача рішень від багатьох МФО працює в автоматичному режимі на основі комп’ютерних алгоритмів аналізу інформації з заявки. Найчастіше це відбувається практично миттєво і ви зможете не упустити свій шанс “один на мільйон” через бюрократичну тяганину недосконалих систем традиційних банківських установ.

Як правило, мікрокредит до зарплати – одна з найбільш затребуваних послуг на ринку мікропозик. У всіх час від часу трапляються форс-мажорні обставини, внаслідок яких отримати певну суму грошей на невеликий термін – чисте порятунок. Будь то спонтанна покупка, яка залишила вас на сухому пайку або, не дай Бог, затопили сусіда знизу або хтось із близьких потрапив до лікарні. Взяти швидкий позику часто буває життєво необхідно і це лежить в основі роботи всіх МФО без винятку. Якщо користуватися їх послугами з розумом і не брати непосильних кредитів, у вас залишаться тільки позитивні емоції після роботи з даними фінансовими установами.