Categories
Мікропозики

Алекс Кредит

Alex кредит – це організація, яка видає позики, терміном до 30 днів. В середині 2017 року МФО отримала офіційне свідоцтво про реєстрацію, що дозволяє офіційно надавати послуги на території України. Головною перевагою мікрофінансової компанії є оперативне отримання позики, не виходячи з дому і без паперової тяганини.

За невеликий термін існування Алекс кредит встигла заробити позитивну репутацію серед позичальників і обзавестися кількома сотнями вдячних клієнтів. У кожного є можливість отримати на місяць Алекс кредит онлайн до 12 000 грн. Новий позичальник може отримати позику зі зниженою процентною ставкою.

Де оформити кредит?

У Алекс кредит взяти кредит дуже просто. Досить пройти по посиланню https://alexcredit.ua/ і потрапити на офіційний сайт МФО. На сайті Алекс кредит вхід розташований в правому верхньому куті. Щоб увійти в свій особистий кабінет, необхідно ввести адресу електронної пошти та пароль. Якщо Ви вперше опинилися на сайті мікрофінансової організації, то необхідно попередньо зареєструватися.

Алекс кредит особистий кабінет доступний цілодобово, він є персональною сторінкою позичальника, де можна оформити мікропозик, пролонгувати або повністю оплатити його. Там також міститься інформація про суму взятого кредиту і терміни його погашення.

УВАГА : Не бажано шукати в пошуковику офіційний сайт даної МФО, так як є ймовірність попастися на вудку шахраїв. Для зручності ми надаємо офіційну посилання.

Як отримати позику без відмови у Alex кредит?

Кредит онлайн Алекс кредит отримують абсолютно всі повнолітні громадяни України. Якщо Ви бажаєте отримати перший займ без відмови, то уважно заповнюйте всі форми на сайті. Введені дані повинні бути коректні і актуальні. Багато помиляються, вводячи ПІБ в неправильному порядку. Крім того, бажано попередньо зробити звернення до Бюро кредитних історій, уточнивши інформацію про КІ. Буває так, що потенційний позичальник закриває кредити, але інформація в Бюро тривалий час не оновлюється.

Умови отримання позики

Кредит алекс кредит позичальники отримують на загальноприйнятих умовах:

 • ліміт: від 400 до 10 000 грн;
 • займ для новчіков до 3000 грн під 0,01%;
 • процентна ставка 1,7%;
 • термін видачі від 5 днів до місяця;
 • суму позики отримують готівкою або на картку;
 • отримати позику можуть тільки повнолітні;
 • перелік документів: пошта, контактний телефон, паспорт громадянина України, код платника податків.

ВАЖЛИВО : Позика на банківську карту буде виданий, якщо картка належить позичальнику. Для підтвердження карти необхідно пройти верифікацію.

Що робити при простроченні?

Якщо своєчасно не внести платіж в кредит алекс, то утворюється прострочення. У такому випадку рекомендується відразу зв’язатися з співробітниками організації та обговорити обставини, що склалися і по можливості відразу ж внести необхідну суму. Кожен прострочений день загрожує нарахуванням пені в розмірі 3% від суми позики. Якщо позичальник ігнорує оплату платежів, то мікрофінансових вправі подати на нього в суд. Щоб уникнути прострочення рекомендується зробити пролонгацію позики.

Алекс кредит відгуки боржників все до єдиного твердять про лояльність компанії в тому випадку, якщо позичальник слід укладеним договором. У разі якщо відбувається порушення підписаних паперів, то МФО заслужено звертається до суду з позовом. Більш детально з відгуками про діяльність цієї організації можна ознайомитися на нашому сайті.

Рекомендації щодо отримання позики в Alex кредит

Кредит онлайн alex може взяти кожен громадянин Ураїни, що досягли повноліття. Але перш, ніж брати гроші в кредит під відсотки, необхідно все ретельно зважити:

 1. Не рекомендується брати позику більше половини щомісячного доходу.
 2. Ні в якому разі не можна допускати прострочення.
 3. Умови кредитування будуть набагато вигідніше, якщо Ваш друг за наданою посиланням зареєструється на офіційному сайті Alex кредит і оформить позику.
 4. Не варто подавати заявку, використовуючи VPN-додаток, так як система відстежує місце розташування потенційного позичальника. Якщо системі не вдасться визначити локацію, то в позику буде відмовлено.

Чому варто взяти кредит в Alex Credit?

Дана організація створює ідеальні умови для позики. Зручні терміни, протягом яких можна з легкістю повернути гроші. Стати позичальником може кожен українець навіть з поганою кредитною історією. Щоб отримати кошти, не обов’язково виходити з дому і їхати в задушливі банківські установи. Всього пара кліків і жадана сума може виявитися на Вашому банківському рахунку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *