Categories
Мікропозики

Альфа Банк

Кращі фінансові продукти «Альфа-Банку» для громадян України.

AlfaBank – розвинена комерційна структура, яка надає близько сотні вигідних пропозицій для фізичних і юридичних осіб. Тут ви можете відкрити ощадний рахунок, оформити страховку, дебетову карту, взяти кредит, іпотеку.

Як отримати кредит готівкою в «Альфа-Банку» онлайн

Взяти кредит в AlfaBank можна не виходячи з дому. Для цього зайти на офіційний сайт, вибрати потрібний розділ меню, відкрити поле заявки на кредит і внести, необхідну інформацію:

 • ім’я, прізвище, по батькові;
 • номер мобільного телефону;
 • електронну пошту;
 • поставити галочку, погоджуючись на обробку персональних даних;
 • ввести потрібну суму, термін погашення, паспортні дані;
  Відправити запит.

Час розгляду – до двох робочих днів. Рішення прийде на телефон, імейл або співробітник банку особисто сповістить клієнта. Після схвалення залишиться забрати кредит будь-яким зручним способом – відвідати найближчий офіс «Альфа-Банку» або дочекатися зарахування на карту.

Важливо! Максимальний розмір кредиту в AlfaBank – 75 000 грн. Збільшити суму можна, зібравши додатковий пакет документів і подати довідку 2-ПДФО.

Кредитні карти AlfaBank – умови оформлення

Цей фінансовий продукт відрізняється поновлюваних лімітом і видається на 3 роки. Після чого допускається перевипуск пластику.

Процедура отримання схожа з оформленням споживчої позики. Потрібно зайти в онлайн-банк, відкрити розділ «Моментальний випуск карт з програми», додавати особисті інформацію, отримати схвалення. Далі, є 3 варіанти на вибір – забрати кредитку в офісі, почати працювати з електронною версією або замовити доставку на будинок.

Для того щоб скористатися будь-яким фінансовим продуктом і отримати кредит в «Альфа-Банку» онлайн-позичальник повинен відповідати наступним вимогам:

 1. наявність українського громадянства;
 2. вік – 21 років і вище;
 3. постійна реєстрація;
 4. місце проживання в регіоні обслуговування банку;
 5. регулярний дохід;
 6. мобільний телефон;
 7. стаж на поточному місці служби – від 3 місяців.

Оформити позику клієнт може при наявності паспорта і ID громадянина України. Якщо потрібна сума вище 100 000 грн – копія трудової книжки та документи, що підтверджують наявність власності.

Увага! Відсоткова ставка формується в індивідуальному порядку і залежить від розміру позики, строку користування, кредитної історії та ін.

Порядок дій у разі прострочення платежу

Набагато краще не допускати утворення заборгованості перед кредитною установою і завчасно попередити про можливі проблеми з погашенням. Але якщо непередбачена ситуація виникла, необхідно знати, як діяти в обставинах, що склалися.

Позичальник повинен звернутися в банк особисто і обговорити один з варіантів виходу з положення. AlfaBank завжди йде назустріч клієнтам і пропонує наступні шляхи вирішення:

Тайм-аут. Якщо користувач може подати документи, що підтверджують вагомі причини, за якими неможливо погасити заборгованість, банк дає «Кредитні канікули». Умови оговорюються по кожному окремому випадку. Пільговий період – до 12 місяців.
Збільшення терміну кредитування. Додатковий час користування позикою зменшує розмір щомісячного платежу.
Рефінансування. Заміна чинного боргового зобов’язання на інше. При цьому кредитор може знизити ставку і полегшити виплату.

Крім цього, клієнт має право оголосити себе банкрутом. Процедура передбачає судовий розгляд і збір великої кількості документів.

Порушення термінів, а також ігнорування дзвінків співробітників призведе до штрафних санкцій у вигляді пені. Величина боргу зросте. Банк має право заблокувати рахунок і зажадати дострокове погашення всієї заборгованості.

Подати в суд і передати борг колекторам – ще один варіант розвитку подій. Якщо довести до таких ускладнень, клієнт виявиться в чорному списку Бюро кредитних історій. Надалі жодна організація не дасть позичальникові позику.

Важливо! Щоб не зіткнутися з подібними труднощами, треба адекватно оцінювати свої фінансові можливості і відповідність щомісячних доходів з розміром виплати.

Відгуки клієнтів про кредитні продукти Alfa Bank

Більшість користувачів оцінюють роботу фінансової установи з позитивного боку. Серед переваг співпраці з даної комерційної організацією виділяють такі:

широкий вибір програм для фізичних осіб;
зручність користування кредитними картами;
великий безвідсотковий період по кредитці;
наявність Кешбек по певним категоріям;
картка може «стягувати» без відсотків гроші з пластика інших банків і служити «донором»;
безкоштовне зняття готівки в банкоматах сторонніх фінансових організацій;
високий рівень обслуговування;
рішення будь-якої проблеми в стислі терміни – просто зателефонувавши на гарячу лінію.

Крім того, всі виниклі питання можна адресувати менеджерам в особистому кабінеті. Діє цілодобова онлайн-підтримка «Альфа-Банку».

Якщо дотримуватися всіх умов фінансового договору і вчасно вносити платежі, користування кредитами доставить тільки позитивні емоції. Більше 80% позичальників підтвердили свою готовність звернутися до цієї установи повторно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *