Categories
Мікропозики

БистроЗайм (Bistrozaim)

Миттєва фінансова допомога від БистроЗайм

Бистрозайм – мікрофінансових організація, яка пропонує термінову фінансову допомогу різним категоріям громадян в Україні. Компанія пропонує онлайн позики при першому зверненні до 15 000 гривень. Максимальний термін надання позикових коштів: 30 днів. Оформити позику зможе кожен потенційний клієнт, який потребує термінової матеріальної допомоги.

Отримати в “Бистрозайм” кредит готівкою можна в будь-якому наявному відділенні компанії, що знаходяться в кожному великому місті України. Для подачі заявки на отримання коштів у відділенні, потрібно при собі мати ІПН і паспорт. Застава та поручителі не потрібні.

Швидко займ особистий кабінет

https://bistrozaim.ua/ – офіційний сайт мікрофінансової організації. Щоб зареєструватися, клієнту пропонується три методи:

 • https://bistrozaim.ua/register (швидко займ вхід);
 • Авторизація через соціальні мережі;
 • Миттєва реєстрація за коштами Bank ID.

Оформити швидко займ через телефон можна. Організація передбачила таку можливість і надає вам зручний мобільний додаток. Його можна завантажити через офіційний сайт або в Google Play. У мобільному додатку, користувач може виконати оформлення на отримання грошової позики, погасити його або виконати необхідні йому дії.

Як отримати швидко займ без відмови?

Коли людина стикається з необхідністю отримати мікропозик, виникає питання: “Як відбувається видача?” Термінова потреба в отриманні відсутньої суми, може виникнути у кожної людини, ні хто не застрахований від непередбачених витрат! МФО Швидкий Позика пропонує, вирішити грошові проблеми грамотно, не вдаючись до допомоги родинних зв’язків, і без збору пакетів документів. Головне, що весь процес оформлення на карту, має спрощену систему.

Процес відбувається за коштами наступних дій:

 • Ви реєструєтеся одним із зручних для вас способів;
 • Заповнюєте анкету (паспортні та контактні дані), вибираєте суму і термін;
 • Перевіряти ще раз заповнену інформацію;
 • Відправляєте заявку;
 • Протягом 10 хвилин, отримуєте відповідь;
 • При позитивному рішенні (в 98% – гарантоване схвалення), на банківську карту надходить позикових сума.

Умови отримання позики в “Бистрозайм” онлайн

Бистрозайм пропонує лояльні умови і мінімальний пакет документів, і вимог до позичальника:

  • Вік: з 18 років;
  • Документи: паспорт і ІПН.
  • Оформлення не вимагає документації про доходи, поручителів або застав.

Компанія працює в цілодобовому режимі, без вихідних днів.

Що робити якщо прострочений платіж?

Якщо з’явилася в “Швидко займ” прострочення, необхідно терміново виконати пролонгацію боргу, виконати дану операцію можна в особистому кабінеті або в мобільному додатку.

Корисна інформація для схвалення кредиту в Швидко Позика

Для позичальників, які переживають про те, що приїде негативну відповідь, Швидко Позика гарантує, що хвилювання безглузді! Сервіс максимально спрощує процеси, і повністю автоматизує їх, і робиться це з єдиною метою: допомогти позичальникам дозволити грошові питання моментально, без черг, очікувань! Кредит швидко займ оформлений вперше, зможе стати в подальших відмінним запасним варіантом! Подальше співробітництво з організацією, після першого успішного погашеного позики, буде вигідним. Постійні клієнти отримують унікальні пропозиції, з низькими процентними ставками, і збільшеними термінами віддачі.

Переваги швидких позик від Швидко Позика

Видача онлайн-позик на карту, має ряд незаперечних переваг, завдяки головних достоїнств, серед яких виділяються найважливіші:

 1. Оформлення та отримання – відбувається повністю автономно, відповідно в будь-якому зручному місці, де є вихід в інтернет;
 2. Низькі процентні ставки, і безкоштовну пролонгацію заборгованості;
 3. Вам не треба оплачувати збір документації, пошук поручителя або застави, потрібно мінімум часу, паспорт і ІПН;
 4. Видача онлайн, надає можливість отримати на руки гроші цілодобово, і також витратити їх;
 5. Перерахування коштів, відбувається після схвалення;
 6. Кредитна історія – не береться до уваги при розгляді заявки;
 7. Мікропозики погашаються, будь-яким доступним способом для клієнта.

МФО Швидко Позика пропонує допомогти всім громадянам, які потрапили в скрутне фінансове становище. Компанія здійснює матеріальну допомогу цілодобово, переказ коштів відбувається повністю віддалено. Ви безперешкодно оформите мікропозик, отримаєте вигідну співпрацю, яке зможе вирішити фінансові проблеми в найкоротші терміни. На сайті ви можете прочитати відгуки “Швидко займ” від реальних клієнтів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *