Categories
Мікропозики

Ccloan

Ccloan – мікрофінансових організація міжнародного рівня, що здійснює діяльність на території різних країн, в тому числі і в Україні. Сслоан дає можливість оформити кредит у онлайн режимі. Позичальник отримує грошовий переказ на карту, незалежно від його локації. МФО має офіційні документи, що підтверджують законність надання фінансових послуг.

Отримати кредит Ccloan можуть повнолітні громадяни України з маленькою зарплатою або зовсім немають офіційного доходу. Організація видає до 15 тисяч гривень строком до 30 днів в будь-який час доби.

Де отримати кредит?

Отримати в Ccloan онлайн кредит на карту без відсотків в Києві або інших містах можна, зайшовши на офіційний сайт – https://www.ccloan.ua/. Для оформлення позики необхідно зайти в Ccloan особистий кабінет. Авторизація на сайті проводиться за допомогою унікального коду, який надсилається на мобільний телефон зареєстрованого клієнта. Новачкам можна без особливих зусиль пройти реєстрацію в якості бонусу отримати перший кредит Сслоан з процентною ставкою за все в 0,01%.

Як отримати позику без відмови?

Якщо гроші потрібні терміново, то абсолютно немає часу на повторні подачі заявок по кредитуванню. Клієнт звертається в МФО швидко, щоб отримати позику відразу, без відхилення заявки і без паперової тяганини. Щоб кредит Сслоан був схвалений з першої спроби, необхідно:

  • детально заповнювати кожен пункт анкети, не пропускаючи жодного;
  • вносити виключно вірну інформацію;
  • перед відправкою уважно перевірити введені дані на наявність помилок.

Якщо кредитної історії немає, і заявку на перший позику не схвалили, то можна спробувати зменшити суму кредиту. Своєчасно виплативши перший мікропозик від Ccloan, Ви завоюєте довіру організації і в майбутньому зможете розраховувати на суми побільше.

Умови отримання позики

Сслоан кредит можна отримати на карту в найкоротші терміни, дотримуючись таких умов:

  • Позичальник повинен бути повнолітнім.
  • Бути громадянином України.
  • Мати мобільний телефон з активною сім-картою, а також доступ до Інтернету.
  • Мати рахунок в будь-якому банку України, на який при схваленні надійдуть кошти.
  • Повинні бути відсутнім величезні прострочення і заборгованості в інших банківських і фінансових установах.

УВАГА: Номер телефону, вказаний в анкеті і введений під час реєстрації повинні збігатися.

Що відбувається при простроченні?

Якщо Ccloan кредит був успішно виданий, то в подальшому необхідно подумати про його повернення. Позика повинен бути погашений в строк, згідно з договором. В іншому випадку мікрофінансових організація зобов’язує позичальника поверх кредиту виплачувати штрафи в розмірі 3% від суми кредитування щодня. Чи не виплативши терміновий кредит на карту України Ccloan, можна залізти в величезну боргову яму, з якої буде вкрай складно вибратися.

Щоб не допустити такої ситуації, необхідно до кінця дії укладеного договору, підключити пролонгацію. Така послуга дає позичальникові можливість продовжити договір ще на 29 днів.

Рекомендації для отримання позики

Отримати кредит онлайн на карту Ccloan дуже просто. Пройшовши реєстрацію, необхідно в пару кліків оформити заявку на позику. Після сервіс попросить фото з документом, що посвідчує особу. На фотографії повинно бути чітко видно обличчя і вміст паспорта. Розмиті фотографії відхиляються співробітниками МФО автоматично.

До аккаунту необхідно прив’язати активну карту будь-якого банківського установи. Власником карти повинен бути позичальник, чужим картам в прив’язці буде відмовлено. Зручний інтерфейс сайту з онлайн калькулятором дозволить вибрати потрібну суму і бажаний термін. Повідомлення про те, що Ви отримали від Ccloan кредит на карту, буде відправлено на електронну пошту або SMS-повідомленням.

ВАЖЛИВО: На офіційному сайті можна не боятися вводити свої дані, так як МФО славиться високим рівнем захисту особистих даних клієнтів. Персональна інформація не за яких умов не буде передана зловмисникам.

Чому варто оформити позику в Сслоан?

Сслоан кредит онлайн має масу переваг. Оформлення позики є для кожного, практично всі отримують схвалення, адже організація має низький відсоток відмов. Доводять порядність Ccloan відгуки, залишені великою кількістю задоволених клієнтів на нашому сайті. Оформивши кредит в Сслоан одного разу, позичальник, при необхідності, повертається знову.

Загальну суму виплати позичальник може дізнатися на офіційному сайті МФО перед подачею заявки, використовуючи онлайн-калькулятор. Компанія дає можливість клієнтам погашати кредит онлайн Сслоан достроково без нарахування штрафів. Подати заявку на позику і отримати грошові кошти на карту можна в будь-який час доби.

Мінімальні вимоги до позичальника і відсутність необхідності в зборі великого пакета документів мають у своєму розпорядженні всіх до даної організації. Низька процентна ставка для новачків щодня розширює клієнтську базу. А ccloan промокод дозволяє отримати 300 грн на рахунок за реєстрацію одного, що пройшов по наданої Вами посиланням. МФО частенько вигадує приємні акції для позичальників у вигляді бонусів або знижених ставках по кредитах. Зробити вибір на користь Сслоан потрібно навіть, тому що – це перевірена часом і великою кількістю позичальників організація.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *