Categories
Мікропозики

Кредит Плюс

Мікрофінансових компанія «Кредит плюс» на українському ринку мікрокредитування легально працює з 2017 року. Це МФУ зареєстровано як офіційна компанія ТОВ «Авентус Україна». Власником її статутного капіталу є литовська компанія ЗАТ «Алдега».

Відмінність цього МФО від конкурентів, які працюють в секторі мікрокредитування, полягає в тому, що всі свої позики «Кредит плюс» на Україні оформляє в режимі онлайн. Позичальникові не потрібно приїжджати в офіс для оформлення короткострокової позики. Він може це зробити, не виходячи з дому, через свій особистий кабінет, зареєстрований на сайті банку «Кредит плюс». МФО пропонує своїм позичальникам зручні форми кредитування і великий пакет кредитних продуктів крім мікропозик. Завдяки зручній формі видачі позики і широкій лінійці пропозицій, компанія «Плюс кредит» отримала популярність у українських позичальників. Коло її потенційних клієнтів постійно розширюється.

Реєстрація ЛК на сайті «Credit Plus» і вхід

Нові позичальники повинні знати, про те, що оформити позику можна тільки в дистанційній формі. Клієнту слід зареєструвати на сайті «Кредит плюс» особистий кабінет. Після цього можна подавати заявку, перебуваючи в будь-якому місці:

 • будинки;
 • в офісі;
 • на відпочинку.

Разом із заявкою на отримання грошей буде потрібно заповнити анкету зі своїми персональними даними.

Щоб зареєструвати особистий кабінет, потрібно зайти на сайт компанії, натиснувши кнопку «Вхід».

Важливо! Подати заявку можна прямо зараз у МФО «Кредит плюс», вхід на сайт https://creditplus.ua/ відкритий в будь-який час доби. Новий клієнт після реєстрації отримує в «Кредит плюс» перший займ без відсотків.

При реєстрації в сервісі «Особистий кабінет» вказують номер свого телефону або адресу електронної пошти для зв’язку. При використанні даного сервісу клієнт отримує зручні інструменти, за допомогою яких можна:

 • управляти позиками;
 • контролювати суму боргу;
 • розраховувати час виплати;
 • подавати заявку на нові мікропозики.

За доступ до функціоналу не доведеться платити. Після реєстрації можна буде подавати заявки на отримання позики 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Щоб після реєстрації увійти в особистий кабінет, потрібно натиснути на кнопку «Вхід», ввести номер телефону, або адресу електронної пошти, за якими була проведена реєстрація;
підтвердити вказаний номер телефону або адреса електронної пошти, ввівши в поле пароля отриманий разовий код.

Важливо! Вхід на свою сторінку буде доступний відразу після реєстрації, після цього людина зможе в «Кредит плюс» взяти позику.

Як отримати позику без відмови в МФО «Credit Plus»

Щоб оформити в «Кредит плюс» займ відразу, слід вказати при заповненні анкети достовірну інформацію, заповнюючи наступні пункти:

 • дата народження;
 • сімейний стан і склад сім’ї;
 • вказати кількість дітей, якщо вони є;
 • утворення;
 • паспортні дані;
 • ІПН.

МФО «Кредит плюс» контакти своїх клієнтів завжди перевіряє, тому потрібно вказувати реальний номер телефону. Буде потрібно відправити своє фото і скан сторінок паспорта, щоб підтвердити свою особу. Щоб в «Кредит плюс» взяти кредит не обов’язково мати хорошу кредитну історію, головне вказувати в анкеті реальну інформацію. Банк її оперативно перевірить по своїх каналах. Якщо буде виявлено неточність або помилкова інформація, неможливо буде отримати доступ до другої частини анкети.

Щоб перейти до другої частини анкети, потрібно підтвердити номер телефону, отримавши СМС в одноразовим кодом. Його вводять в відкрилося поле, після чого клієнт отримує доступ до другої частини, де потрібно вказати:

 • паспортні дані (номер, серію, код підрозділу, місце і дату видачі);
 • адреса реєстрації, зазначений в паспорті;
 • адреса, за якою позичальник проживає в даний момент, якщо він відрізняється від реєстраційних даних;
 • місце працевлаштування або роботу, яка приносить щомісячний дохід;
 • розмір щомісячного доходу.

У другій частині анкети можуть бути пункти, які відносяться до додаткових даними. Якщо у позичальника є інформація, яка побічно підтверджує його платоспроможність, її потрібно вказати. Це може бути наявність автомобіля або квартири в власності, закордонний паспорт, а також інша інформація, яка допоможе оформити кредит в «Кредит плюс» відразу після подачі заявки.

Важливо! Слід вказати реквізити своєї банківської картки, на яку банк в разі схвалення заявки переведе відразу гроші. Без карти оформити позику не вийде

Умови отримання позики в «Credit Plus»

МФО «Кредит плюс» онлайн займ видає тільки в тому випадку, якщо позичальник відповідає його вимогам. Перед заповненням анкети потрібно ознайомитися в особистому кабінеті з умовами мікрокредитування. викладеними в договорі.

Важливо! У договорі вказується щоденна процентна ставка, яка становить 1,8%, що в рік одно 657%.

Гроші в борг дають тільки громадянам України, вік яких становить від 22 до 70 років, що мають в паспорті прописку. При першому зверненні мікрокредітной організація встановлює ліміт позики в розмірі 6 тис. Грн. Для постійних клієнтів, вчасно повернули позику, ліміт збільшується до 10 тис. Грн. При першому зверненні в якості пільгового бонуса видається безвідсоткову позику, повернути який слід протягом 30 днів. Перекладає організація «Кредит плюс» займ на карту відразу після схвалення заявки. Інших форм видачі позику немає.

Що робити при простроченні платежу в «Credit Plus»

Оплачувати займ «Кредит плюс» можна різними способами:

 • в своєму особистому кабінеті;
 • через особистий кабінет банку, що видав картку;
 • в касі будь-якого українського банку;
 • через платіжні термінали.

Якщо прострочена встановлена ​​графіком виплата, боржнику виставляється в перший день прострочення збільшена відсоткова ставка. Про її розмірі можна дізнатися ще до підписання електронного договору, познайомившись з ним в особистому кабінеті після реєстрації.

Після оплати штрафних відсотків договір щодо позики буде продовжений.

Є на сайті «Кредит плюс» відгуки боржників, які описують свої особисті ситуації. З них стане зрозуміло, що чим швидше клієнт заплатить штрафні відсотки, тим швидше буде продовжений договір і знятий статус боржника з кредитуемого особи. Продовживши договір, можна уникнути великих матеріальних втрат.

Відразу після сплати заборгованості та штрафних відсотків, компанія «Кредит плюс» онлайн встановлює нові терміни виплат. Це можливо, якщо розмір боргу, а не відсотків по ньому, становив не менше 400 грн. Після пролонгації на залишок нараховується кожен день 1,8%.

Рекомендації для отримання позики в «Credit Plus»

У цій мікрокредітной організації України можна оперативно вирішити поточні фінансові проблеми, на які потрібно невелика сума грошей. Більшість позичальників в день звернення отримують гроші, якщо вказують про себе достовірну інформацію.

Тим, хто звертається в перший раз, МФО пропонує безпроцентну позику на 30 днів, який можна повернути до завершення терміну кредитування. Якщо людина захоче оформити вдруге позику, він отримує в «Кредит плюс» промокод, що зменшує процентну ставку на друга позика. У цій кредитній організації пропонують гнучкі умови позичальникам, що привертає українців. Можливість оперативно оформити мікропозик онлайн з мінімальною кількістю документів дозволила за три роки багатьом українцям вирішити свої фінансові проблеми. Якщо своєчасно повертати борги, можна ефективно вирішувати поточні домашні завдання.

В умовах економічної кризи співпраця з цим МФО призведе до вирішення фінансових проблем. Для оформлення позики і продовження договору в разі потреби не буде потрібно приходити в офіс компанії. Подача заявки, підписання договору та видача грошових коштів здійснюються в режимі онлайн. Для постійних позичальників, сумлінно обслуговують борг і своєчасно його гасять, передбачені бонуси у вигляді промокодом. Вони дозволяють в індивідуальному порядку знижувати відсотки по мікрокредитів.

Якщо трапилися непередбачені витрати в сім’ї, від яких не можна відмовитися, слід оформити мікропозику в «Кредит плюс». Тут дають позику навіть клієнтам з поганою кредитною історією. Оформити короткострокову позику можна прямо зараз. Зайдіть на сайт, зареєструйтесь і самі розрахуйте терміни і відсотки позики. Перший мікрозаем всім видається біс відсотків. При вторинному зверненні позичальник отримує промокод. Тільки в цій компанії можна легко і ефективно управляти своїм обов’язком і розраховувати час виплат боргу, виходячи зі своєї конкретної фінансової ситуації.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *