Categories
Мікропозики

Credit365 (Кредит 365)

Credit365: огляд мікро-фінансової організації

МФО Credit365 функціонує у відповідній галузі довгий час, протягом якого компанія отримує тільки позитивні відгуки. Компанія почала роботу в 2013 році, розширивши сферу впливу на Україну. Позичальники відзначають такі переваги організації, як:

 • Законна діяльність.
 • Обробка заявок протягом п’ятнадцяти хвилин.
 • Нульовий відсоток відмов по кредитах.
 • Наявність сервісу служби підтримки, співробітники якого коректно прояснять цікавлять клієнтів нюанси.
 • Доступні умови отримання позики.

Кредитне агентство Кредит 365 пропонує отримати гроші в борг без процесу підбору документів, поручителів і багатометрових черг. Компанія пропонує вигідні умови для всіх позичальників, які досягли повноліття.

Взяти кредит онлайн на 365 днів

Зараз, звернення в МФО – це зручний спосіб отримання грошей в борг. Процедура реєстрації на офіційному порталі сервісу не хоч скільки-небудь довгого часу, а на обробку заявки співробітники витрачають одну-дві години. Протягом цього терміну кошти прийдуть на зазначені клієнтом реквізити. У вигляді докладного керівництва ми опишемо процес отримання позики в МФО Кредит 365:

 1. Для початку слід перейти на офіційний портал МФО, зробити це можна за допомогою наступної посилання – https://credit365.ua/ru.
 2. На головній сторінці розміщено кредитний калькулятор, за допомогою якого потрібно вказати бажану суму і термін повернення коштів. Під полем з калькулятором розміщуються посилання на інформацію, яка має виконуватися до прочитання: угоди, договору та конфіденційність. Вивчивши дані, натискайте «Оформити кредит».
 3. З’явилося вікно реєстрації. Заповніть поля анкети, необхідні для створення особистого кабінету користувача. Придумайте надійний пароль і погодьтеся з правилами збору і обробки особистої інформації.
 4. Далі слід пройти верифікацію: на номер телефону, вказаний при авторизації, прийде СМС з паролем, який вводиться в відведену форму анкети.
 5. Вкажіть інформацію, на підставі якої буде прийматися рішення про видачу позики. Уважно поставтеся до введення особистих даних, помилки на даному етапі, можуть привести до відмови. Вкажіть реквізити банківської картки для отримання грошей.
 6. У формі, що з’явилася ознайомтеся з кредитною угодою, сторінки якого вивчаються в обов’язковому порядку. Якщо ви згодні з переліченими пунктами, знову пройдіть верифікацію, ввівши код з смс-повідомлення.

Після виконання вищевказаних дій слід очікувати відповіді оператора. Якщо відповідь по заявці буде позитивним, вас сповістять за вказаним номером телефону. Відгуки про Кредит 365 вказують на те, що час розгляду заявки не перевищує п’ятнадцяти хвилин.

Зверніть увагу: в інтернеті функціонують шахраї, сайти яких підроблені під портали МФО. Уважно перевіряйте посилання, здійснюючи вхід на сайт Кредит365.

Як погасити заборгованість Кредит 365 онлайн

Для зручності користувачів, інтернет Кредит365 дозволяє погашати позики великою кількістю способів.

 • Закрити кредит можна за допомогою розділу «Особистий кабінет», в якому слід вибрати відповідний пункт і оплатити борги банківською картою.
 • Оплату можна провести в касовому відділі будь-якого банку України. У банку повинні зайти на касу і поясніть співробітникові мета візиту. Вкажіть реквізити компанії і номер договору, а потім внесіть потрібну кількість грошей.
 • Використовуйте термінали «Приват Банк», або інші аналогічні пристрої, знайти які можна в будь-якому торговому центрі.

Зверніть увагу: збережіть чек про оплату до настання повідомлення про закриття боргу.

Умови кредитування

Головний портал Кредит 365 Київ справно функціонує в будь-який день тижня, і пропонує отримати гроші в борг всім бажаючим. Щоб стати клієнтом компанії, необхідно:

 • Наявність смартфона, підключеного до мережі.
 • Наявність статусу громадянина України, паспорт і ІПН
 • Користуватися послугами будь-якого банку України.
 • Бути повнолітнім.

Звернутися до компанії за грошима можуть навіть люди, з не «чистим» кредитним минулим. Співробітники йдуть на зустріч і приймають позитивні рішення за всіма заявками, сподіваючись на чесність звернувся громадянина.

Процентна ставка Кредит 365

МФО Кредит 365, як і інші аналогічні компанії, встановлює процентну ставку, розмір якої залежить від терміну, на який видається кредит. Якщо позичальник отримує в борг на період до 7 діб, ставка буде дорівнювати 1,4%. Кредити на два тижні обкладаються ставкою з величиною в 1,3%, а місячні позики – в 1,06%. Докладні дані і розрахунки можна отримати з використанням калькулятора, розміщеного на офіційному порталі організації.

Зверніть увагу: МФО онлайн кредит 365 пропонує новим клієнтам пільгові умови, видаючи позики зі знижкою в 30%.

Що робити, якщо виникло прострочення в кредит 365 онлайн

На людей, що не повернули гроші в строк, накладаються санкції, подробиці про які прописані в кредитному договорі. У перший день прострочення ставка збільшується до півтора відсотка, а сума боргу починає збільшуватися за рахунок понаднормово нараховуються пені. Щоб не допустити такого розвитку подій, позичальник може заздалегідь звернутися до співробітників компанії і попросити їх про надання відстрочки.

Якщо позичальник не повертає кошти протягом декількох місяців, при цьому, не виходячи на зв’язок і не користуючись пролонгацією, МФО відправляє заяву в судові інстанції. Компанія залишає за собою право відправити інформацію про нечистому на руку людині колекторам, що чітко прописано в кредитному договорі.

Пролонгація боргових відносин

Пролонгація позики – це вигідний варіант, доступний всім людям з утворилася простроченням. При надходженні відповідної заяви компанія йде на зустріч, дозволяючи продовжити терміни на сім, п’ятнадцять або тридцять календарних днів. Щоб скористатися можливістю пролонгації, здійсните вхід в «Особистий кабінет Кредит 365» і вибирайте відповідний пункт.

Зверніть увагу: вам все одно доведеться оплатити відсоткову ставку в повному розмірі. Відстрочка дається тільки на повернення коштів, званих «тілом» кредиту.

Плюси і мінуси кредит онлайн 365

До того, як взяти гроші в борг у будь-якої компанії, слід уважно ознайомитися з відгуками інших клієнтів. Позичальники з великим стажем відзначають наступні переваги компанії Кредит 365:

 • Розмірність процентної ставки встановлюється в залежності від того, на який термін береться кредит.
 • Співробітники служби підтримки знаходяться на зв’язку протягом робочого тижня.
 • Процедура кредитування проходить з дому.
 • Повна конфіденційність, а також надійний захист особистих даних користувачів.
 • Розгляд заявок за надзвичайно короткий час
 • Пролонгація по потребі.
 • Онлайн кредит на карту 365 видається на реквізити всіх банків України.
 • Відсутність потреби в поручителів, довідках про дохід та ін.
 • Різні способи погашення боргу.
 • Нульовий відсоток відмов.

Для того щоб взяти кредит у компанії мікропозик Кредит 365, перейдіть за посиланням https://credit365.ua/. Офіційний портал допомагає бажаючим отримати гроші в борг без супутніх проблем. Це чесна організація з великою кількістю постійних клієнтів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *