Categories
Мікропозики

CreditCasa (Кредит Каса)

CreditCasa – онлайн кредит на карту

Компанія Кредит Каса – це спеціалізована фінансова організація, яка допомагає громадянам України у вирішенні боргових проблем. Якщо у вас немає бажання звертатися за грошима до друзів або родичів, Credit Casa прийде на виручку. Отримати позику МФО може практично кожна людина, навіть що володіє не дуже «чистої» кредитною історією. При цьому не будуть потрібні довідки про доходи, поручителі і візити до офісів з купою черг. Гроші падають прямо на банківську карту протягом одного-двох годин.

Інтернет-портал МФО

Компанія Кредіткаса функціонує в сфері e-commerce – це значить, що доступ до послуг організації відкривається на офіційному порталі. Перейти на головну сторінку сайту МФО можна за посиланням https://creditkasa.ua/.

Важливо! Зазначений сайт кредит каса є єдиним офіційним порталом організації.

Користуватися послугами організації можна після завершення процедури реєстрації нового користувача. Авторизувавшись, ви отримуєте доступ до розділу «Особистий кабінет», за допомогою якого оформляється позика. Щоб зареєструватися на сайті, слід перейти на офіційну сторінку МФО і вибрати пункт «Оформити кредит». На екрані відобразиться анкета: потрібно вказати прізвище та ім’я, а також номер мобільного телефону.

Після того, як ви активували аккаунт через смс-повідомлення, яке відправляється на вказаний номер телефону, переходите до кредитування. На позитивне рішення щодо видачі позики можуть розраховувати:

 • Учні вищих навчальних закладів.
 • Люди з не дуже «чистої» історією позик.
 • Громадяни, які отримують пенсію.
 • Жителі України без довідки про заробітки.

Зверніть увагу: для отримання позики не буде потрібно наявність будь-яких спеціалізованих документів, досить мати на руках паспорт.

Умови кредитування від CreditCasa

Всі подробиці, що стосуються умов наданих позик, розміщені в нижчої таблиці.

МФО CreditCasaумови
Борговий ліміт.До 10.000 грн.
Максимальна сума позики при першому зверненні.До 10.000 грн.
Процентна ставка.0.01% в день при першому зверненні.
Можливий період кредитування.Від 1 до 27 днів.
Способи отримання грошей.Банківська картка.
Вік позичальника.Кредит онлайн каса видає кошти всім позичальникам від 18-ти до 60-ти років.
Які документи потрібні.Паспорт, ІПН.

Щоб оформити кредит онлайн у Кредит Каса, також знадобиться електронна пошта, мобільний телефон і карта будь-якого банку.

Як отримати гроші в борг від CreditCasa

Подати заявку на отримання боргових коштів досить просто. Процедура кредитування у Credit Casa не володіє будь-якими труднощами. Ми крок за кроком розповімо про те, як взяти гроші в борг:

 • Пройшовши процедуру реєстрації, авторизуйтесь на сайті, а потім перейдіть в розділ «Особистий кабінет КредітКаса».
 • В окремо стоїть формі вкажіть бажану суму позики і визначте терміни кредитування. Активна форма є наочним калькулятором, з використанням якого можна подивитися суму повернення коштів.
 • В обов’язковому порядку ознайомтеся з умовами кредитування. У тому випадку, якщо всі пункти договору вас влаштовують, натискайте кнопку «Оформити кредит»
 • Вкажіть всі дані, які потрібно. Гранично звертайте увагу на тому, наскільки правдива введена інформація. Всі звернення ретельно перевіряються на відповідність співробітниками компанії, тому завідомо неправдиві дані приведуть до відмови в позиці. Пункт «промокод» КредітКаса пропонує заповнити постійним клієнтам у вигляді пільги. Отримати промокод можуть люди, підписані на смс або email розсилку.
 • Після того, як ви заповнили і відправили анкету, слід чекати дзвінка менеджера Credit Casa. Розмова з оператором проходить у форматі невеликого співбесіди, в ході якого повторно визначається правдивість інформації, зазначеної в анкеті. Далі знадобиться вказати номер карти, на який будуть переведені гроші, а також надати скани паспорта та ІПН.

Заявка розглядається протягом п’яти-семи хвилин. У тому випадку, якщо за позикою було прийнято позитивне рішення, кошти від Кредит Каса онлайн на карту надійдуть миттєво.

Як закрити борг в Кредит Каса

Закрити позика, видана МФО, можна за допомогою різних способів:

 • Через розділ «Особистий кабінет».
 • За допомогою платіжного сервісу «Easy Pay».
 • Через термінал «City-24».
 • Відвідавши касу будь-якого банку України, розрахувавшись через реквізити і номер договору.

Вибираючи з перерахованих вище способів, слід спиратися на той, який зручний особисто вам. Співробітникам Credit Casa без різниці, як буде повернутий борг, головним тут є сам факт повернення.

Як продовжити термін погашення кредиту

Якщо вам не вдається зібрати потрібну суму до моменту повернення боргових коштів, слід звернутися до менеджера кредит каса онлайн. Зробити це можна за номером телефону або за допомогою електронної пошти. Співробітники йдуть на зустріч, так як договір, підписаний при оформленні позики, допускає продовження термінів кредиту.

Зверніть увагу: пролонгація можлива тільки в тому випадку, якщо ви вчасно погасите відсотки по кредиту.

Чому варто взяти гроші в борг у Кредит Каса?

МФО КредітКаса – це підприємство, яке функціонує у фінансовій сфері значна кількість часу, на всьому протязі якого організація отримує тільки позитивні відгуки. Такий розвиток подій сприяють такі переваги:

 • Практично немає відмов.
 • Пільгові умови новим позичальникам.
 • Програми лояльності для постійних клієнтів.
 • Можливість пролонгації.
 • Ніяких додаткових платежів і пунктів в договорі, написаних «дрібним шрифтом».
 • Високий ступінь конфіденційності.

Відгуки про кредит каса можна подивитися на багатьох інформаційних порталах з відповідними колонками. Взяти кредит у компанії Кредит каса можна на офіційному порталі, перехід на який здійснюється за посиланням https://creditkasa.ua/. Це дійсно чесна організація, яка допомагає жителям України в скрутних фінансових ситуаціях.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *