Categories
Мікропозики

Dinero (Дінеро)

Dinero – доступні мікропозики на розумних умовах

Попит на швидкі кредити в Україні зростає. Багато в чому це пов’язано з підвищенням рівня економічної грамотності населення, що дозволяє використовувати швидкі мікрокредити як комфортний фінансовий інструмент. Серед безлічі фінансових організацій у позичальників користується Дінер Банк. Сервіс Дінер надає можливість взяти до 15 тисяч гривень одноразово через онлайн-форму.

Мінімальна сума позики – 300 гривень, максимальна для новачків – 15 тисяч (при успішному погашенні першої позики і повторному зверненні ліміт збільшується до 17 тисяч). Розмір процентної ставки – 1,3% на добу (що є найнижчою ставкою серед українських МФО на поточний момент). У разі прострочення розмір ставки збільшується.

Терміни повернення: 7, 14 і 30 днів. На сайті організації є онлайн-калькулятор, що дозволяє розрахувати суму повернення позики, вказавши бажаний розмір позики і термін повернення. Завдяки йому користувач точно знає, скільки коштів він повинен буде повернути по закінченню терміну позики і може розраховувати свої фінансові можливості.

Важливо! Своєчасне погашення кредитів, в т.ч. отриманих в МФО, дозволяє поліпшити кредитну історію користувача, що в подальшому дає можливість розраховувати на отримання коштів у більшому розмірі в інших банківських організацій.

Як потрапити в особистий кабінет Дінер?

Для отримання мікрокредиту необхідно ввійти в особистому кабінеті.

Робоча адреса сайту – www.dinero.ua. Перейшовши на головну сторінку, виберіть пункт «Мій кабінет» в правому верхньому кутку. Щоб здійснити вхід в Дінер, можна скористатися прямим посиланням: www.dinero.ua/avtorizacija/avtorizacija-sushestvujushego-klienta.

Відкриється сторінка з формою авторизації. Вкажіть номер телефону для отримання разового коду авторизації та введіть його в з’явилося поле. Інша реєстрація в Дінер не потрібно.

Після цього відкриється особистий кабінет користувача, де він може:

 • дізнатися про статус запитаної заявки (схвалена, кошти перераховані і т.д.);
 • дізнатися про статус схваленої заявки (кількість днів, що залишилися, сума погашення, граничний термін виплати);
 • дізнатися свою кредитну історію сервісу Дінеро.юа;
 • оформити онлайн кредит Дінер;
 • ввести Дінер-промокод для отримання знижки на позику (це дозволяє зменшити розмір процентної ставки для держателя кредиту, збільшити термін або скористатися іншими бонусами);
 • змінити особисті дані для входу.

Важливо! Будьте уважні і не давайте нікому доступ до вашого телефону, а також не повідомляйте отриманий код стороннім особам, щоб уникнути фінансових проблем у майбутньому. Якщо вам прийшов код для авторизації на сайті або для підтвердження заявки на оформлення кредиту, який ви не запитували, негайно повідомте про це операторам Дінер через онлайн-чат.

Як отримати кредит онлайн в Дінер?

Ключовою перевагою сервісу Дінер-займ є можливість отримати мікрокредит, незалежно від фінансового і соціального статусу (про обов’язкові умови отримання позики читайте нижче).

Для цього потрібно:

 1. авторизуватися в системі видачі кредитів Дінер, використовуючи діючий номер українського оператора;
 2. за допомогою кредитного калькулятора дізнатися, скільки ви можете взяти засобів, на який термін і скільки потрібно коштів, щоб погасити в Дінер кредит в зазначений термін;
 3. відправити заявку, заповнивши спеціальну анкету і прикріпивши необхідні паспортні дані. Обов’язково вказати дані діючої карти українського банку, на які буде переведений від Дінер займ.
 4. протягом 15 хвилин дочекатися підтвердження заявки;
 5. отримати зазначену в заявці суму на карту. В особистому кабінеті з’явиться інформація про статус позики (сума і терміни погашення), до якої ви можете звернутися в будь-який момент.

Важливо! Щоб підвищити свої шанси на схвалення заявки, точно заповните усі обов’язкові пункти анкети, в т.ч. в тій частині, яка стосується наявності діючих і прострочених кредитів. Само по собі їх наявність не перешкода для того, щоб взяти кредит онлайн в Дінер, а ось спроба приховування (перевірка ведеться по кредитній історії) є показником для відмови.

Необхідні вимоги до позичальника, який бажає взяти кредит Дінер

Можливість взяти в Дінер онлайн-кредит доступна особам, відповідним наступним вимогам:

 • повноліття (від 18 років і старше на момент подачі заяви);
 • діючий паспорт громадянина України;
 • діючий номер телефону українського оператора (для підтвердження реєстрації та подальшого входу в особистий кабінет);
 • діюча банківська карта (Дінер гроші переводить тільки на банківські карти, без видачі готівкою або переведення на електронні гаманці, тому потрібно активна, що належить, яка подала заяву карта).

Можливість оформити в Dinero кредит на карту є практично у будь-якого громадянина України. Показаннями до відмови можуть стати:

 • наявність прострочень в інших МФО та банківських організацій платежів по кредитах в великих обсягах (сума перевіряється по кредитній історії і розглядається для кожного заявника індивідуально);
 • наявність діючого статусу особи, яка перебуває в МЛС або під висновком;
 • раніше прострочені позики в Дінер (також розглядається індивідуально).

У той же час пропозиція Дінер подати заявку на оформлення позики діє для:

 • пенсіонерів;
 • студентів;
 • безробітних;
 • осіб, які перебувають у декретній відпустці;
 • осіб, які не мають роботи, але які отримують допомогу, пенсії.

За умови дотримання перерахованих вище вимог, позичальник може розраховувати на безвідмовне отримання кредиту в заявленому розмірі.

Важливо! У Дінер кредит на карту схвалюється більш ніж в 90% випадків. Якщо заявник не є злісним неплатником, навіть маючи вже оформлені кредити в інших банках, або не має постійного джерела доходу, його шанси на отримання позики на термін від 7 до 30 днів перевищує 95%.

Прострочений платіж в Дінер: порядок дій

Якщо в силу зовнішніх обставин ви не змогли вчасно внести платіж по кредиту, а термін погашення минув, вам слід:

 1. Повідомити менеджерам про те, що оформлений вами в Дінер позику не буде виплачений вчасно. У деяких випадках можливе домовитися про замороження або продовження терміну виплати на день-два без санкцій з боку компанії.
 2. Постаратися виплатити хоча б основну суму кредиту (без урахування відсотків).
 3. Якомога швидше знайти кошти для погашення повної суми кредиту з простроченням і пенею.

В цілому, як про позичальника, про Дінер відгуки боржників позитивні. Щоб уникнути проблем, обов’язково зв’яжіться з співробітниками компанії і повідомте про виниклі проблеми. Компанія відрізняється лояльною політикою до боржників, якщо вони не ховаються і не уникають платежів, і можуть надати додаткову розстрочку на виплату.

У разі неповернення коштів протягом тривалого терміну (повної або часткової суми), компанія має право застосувати законодавчо дозволені методи для стягнення заборгованості з позичальника.

Важливо! У деяких випадках позичальникам простіше виплачувати кредит частинами у міру надходження коштів – наприклад, якщо ви взяли кредит в 10 тисяч гривень на 30 днів і кожні 5 днів виплачуєте по 1 тисячі достроково, до моменту погашення вам залишається виплатити 4 тисячі одноразово (плюс відсотки), що дає значно менше навантаження на бюджет.

Можливість дострокової оплати кредиту – безвідсоткова.

Рекомендації для отримання позики в Дінер

Чому пропозицією Dinero взяти кредит користується понад 200 тисяч користувачів, багато з яких стають постійними клієнтами, якщо потрібно взяти кілька тисяч гривень «до зарплати», внести терміновий платіж або зробити термінову покупку?

До переваг МФО Dinero відноситься:

 1. низька процентна ставка;
 2. високий відсоток схвалених заявок для всіх категорій громадян;
 3. лояльність до проблем клієнта в різних аспектах співпраці (допомога в оформленні заявки, консультації по способам оплати, прострочення платежів і т.д.);
 4. можливість оформлення заявки і отримання кредиту віддалено, без візиту в офіс, тобто в будь-якій точці України;
 5. гарантована безпека оформлення угоди і грошових переказів – всі дані клієнта надійно зберігаються, захищені від викрадень і не передаються третім особам;
 6. цілодобова підтримка користувачів (і розгляд заявок на видачу кредитів);
 7. повністю прозорі умови формування кінцевої суми виплат, без додаткових комісій, відсотків і т.д. Вказавши суму і термін кредиту, клієнт отримує договір, в якому вказана сума до виплати в призначену дату.

Про компанію Dinero відгуки користувачів позитивні завдяки вищепереліченим переваг. Послуги цієї компанії орієнтовані на середній клас споживачів, які потребують можливості отримати невелику суму на термін до місяця.

Важливо! Щоб прийняти зважене рішення, можете порівняти пропозицію Dinero (розрахувавши потрібну суму за кредитним калькулятору) з пропозиціями інших МФО, і переконатися в тому, що компанія пропонує найвигідніший розмір кредитної ставки і умови погашення позик.

Оформляємо в Dinero кредит онлайн, не виходячи з дому

При виникненні фінансових проблем оформлення в Dinero кредиту на карту – розумне рішення, що дозволяє взяти кредит в потрібному обсязі і повернути його без непідйомною навантаження на особистий бюджет. Дінер гарантує простий і прозорий метод кредитування:

 1. Оформлення заявки на кредит.
 2. Розгляд протягом 15 хвилин.
 3. Миттєвий переказ грошей на банківську карту.
 4. Можливість часткового і повного дострокового погашення кредиту без відсотків.
 5. Збільшення ліміту суми позики для клієнтів при повторних зверненнях.

Вибираючи постачальника мікрофінансових послуг, орієнтуйтеся на переваги Dinero: відгуки задоволених клієнтів, низькі тарифи, можливість активації промокодом і отримання знижок при повторних зверненнях. Серед безлічі сервісів мікропозик, що діють на території України, Dinero пропонує вигідні умови для отримання швидких і безвідмовних мікрокредитів.

Грамотне розпорядження позиковими коштами може служити не тільки як інструмент для миттєвого вирішення фінансових проблем, але і як шлях до виправлення кредитної історії і поліпшення добробуту в майбутньому. Професійний підхід до вирішення проблем для користувача.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *