Categories
Мікропозики

E-cash

Кредит в E-cash для України. Ecash – надійний сервіс, який кредитує жителів України в невеликий проміжок під невисокий відсоток. Заявки обробляються швидко, умови відомі споживачеві. Компанія надає відстрочку платежу, кредитні канікули – входить в стан клієнта. У Екеш велика бонусна програма, за допомогою бонусів ви можете ліквідувати відсотки позики.

Сайт та особистий кабінет E-cash

Адреса розташування ресурсу – https://www.e-cash.com.ua/ru. Тут зручний онлайн-калькулятор, в якому розраховується відсоток за зобов’язаннями на потрібну суму і проміжок. У споживача з’являється особистий кабінет Екеш, в якому дізнаються рішення про видачу позики, залишки по платежах, стан рахунку. Вхід в особистий кабінет Екеш проводиться за допомогою телефону або пошти, пароля. На сайті компанії – актуальні акції та пропозиції, телефони для зв’язку, актуальні питання та відповіді на них.

Окреме місце на ресурсі займають відгуки Екеш від щасливих клієнтів, які вже користувалися послугами. Вони говорять про швидкої реєстрації, невеликих відсотках і лояльне ставлення до людей.

Що потрібно, щоб отримати позику в E-cash?

Швидко займ в Ecash видається онлайн, і для заявки вам потрібні:

  1. Безперебійний доступ до мережі;
  2. Смартфон, комп’ютер або ноутбук;
  3. Рахунок в українському банку;
  4. Документи, що засвідчують особу.

Позика може отримати будь-який громадянин України, не молодший 20 років і не старше 65 років (якщо у нього є банківська карта українського банку). Ви дізнаєтеся про схвалення заявки протягом декількох хвилин – оператори швидко виносять рішення. Результат ви отримуєте одночасно по SMS, на електронну пошту.

Важливо! Як оплачувати кредит в Екеш? Погашають його частинами або достроково. Підприємство не ставить ніяких рамок – ви можете погасити всю суму відразу. Дані про сплачені засоби позначаються на кабінеті користувача.

Умови кредитування

Скільки коштів ви можете отримати, надіславши заявку на сайті? Якщо ви звернулися в Екеш кредит вперше, то організація видасть вам до 4000 гривень. При повторному зверненні і хорошої кредитної історії, ви отримуєте до 15000 гривень. Сприятлива кредитна історія має на увазі платежі в строк, відсутність заборгованостей.

При позитивному рішенні гроші будуть доступні через 5 хвилин. Гроші переводяться на картку однієї з українських фінансових організацій, і час перекладу залежить від роботи банку. Максимальний час досягає 3 днів.

Оповіщення по СМС або увійти Ecash приходить протягом декількох хвилин. Якщо повідомлення не прийшло, відправляємо його повторно. Якщо повідомлення не прийшло вдруге – надішліть запит на електронну пошту info@e-cash.com.ua.

Відмова у видачі позики

Незважаючи на лояльність компанії, позику можуть видати не всім. Співробітники банку виділяють дві поширені причини відмови:

  • Помилка в заповненні анкети, невірні дані по картах і особистої інформації;
  • Невідповідний правилам вік людини.

Чи можна відмовитися від коштів, які вже надійшли на рахунок? Підприємство не надає таких послуг, і фінанси будуть перераховані вам без права відмови після того, як ви погодилися з договором онлайн кредиту Ecash.

Увага! З усіх питань співробітники Ecash кредит рекомендують звертатися на пошту info@e-cash.com.ua або по телефону +38 (044) 337 88 33. В електронному листі вкажіть особисті дані для кредитування і детально опишіть проблему.

Як продовжити термін кредитування в E-cash?

Ситуації бувають різні, і часом позичальник не може вчасно повернути фінанси. Для цього організація пропонує Пролонгацію. За програмою ви можете оплатити тільки відсотки, але не повертати готівку до певного часу.

Пролонгація потрібна, якщо зобов’язання не погашено вчасно, людина не бачить можливості погасити найближчим часом. Якщо людина не скористався пролонгації або її дія закінчилася, то на кожен день споживачу нараховується пені – 1,5%.

Недобросовісні позичальники не повертають готівку в термін без пояснень – підприємство має право звернутися до суду. Тоді людина більше не зможе взяти фінанси в Екеш, кредитна історія погіршиться.

Візьміть гроші в Екеш на будь-які потреби швидко, без великої кількості документів. Екеш надає доступні позики під вигідний відсоток, піклуючись, інформуючи клієнтів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *