Categories
Мікропозики

Качай гроші

Легкий займ в МФО «Качай гроші»

Коли виникає термінова необхідність в грошах, зберігайте спокій, звертайтеся в мікрофінансову організацію «Качай гроші». Ви зможете вирішити фінансове питання, залишаючись вдома. Просто оформіть заявку онлайн і отримаєте переклад на карту за лічені хвилини. Не потрібно втрачати півдня на поїздку в банківське відділення, збір значного пакета документів – зробіть запит на грошові кошти в комфортній домашній обстановці через зручний онлайн-сервіс. Немає потреби в зайвих діях або тривалому очікуванні – платіж надійде легко і без проблем.

Опис МФО «Качай гроші»

Компанія заснована в 2018 році, за недовгий час вона встигла виправдати довіру багатьох клієнтів. Напрямок діяльності – надання швидких позик населенню України. До переваг МФО зараховуються:

 1. моментальне перерахування позикових коштів;
 2. мінімум документів – знадобиться посвідчення особи;
 3. зручність – все дії відбуваються через інтернет-ресурс, для отримання грошей потрібен вай-фай, ноутбук (смартфон);
 4. цілодобовий прийом заявок;
 5. сайт «Качай гроші» працює на 2 мовами – українською і російською;
 6. зрозумілий інтерфейс – розбереться навіть новачок.

Увага: Ніколи стояти в чергах, а кошти необхідні прямо зараз, звертайтеся в «Качай гроші», відгуки переконують в надійності, порядності компанії.

Покрокова інструкція по позиці в Качай Гроші

Скористатися пропозицією можуть повнолітні громадяни України. Для успішної заявки на кредит від Качай Гроші зробіть кілька простих кроків:

 1. Зареєструйтеся на сайті.
 2. Залиште заявку – знадобиться скан паспорта, ІПН.

Переконайтеся, що запит схвалений сервісом «Качай гроші» – в особистому кабінеті надається інформація про стан замовлення, також повідомлення приходить по СМС та електронною поштою. При повторному співпраці позитивне рішення за запитом дається автоматично.

Верифікація. Процедура проста, займає максимум чверть години: на вказаній банківській картці блокується маленьку сума – менше 1 гривні. Вам прийде повідомлення по СМС, вкажіть це число в спеціальному полі електронної форми. Так організація переконається, що картка належить саме вам. Якщо інтернет-банкінг не підключений, зателефонуйте в службу підтримки банку, уточніть число у оператора. Після верифікації блокування моментально знімається.

Ознайомтеся з умовами видачі кредиту онлайн «Качай гроші», підпишіть угоду за допомогою алфавітно-цифрового пароля (його легко зробити в особистому кабінеті) або електронного аналога власноручного підпису (копіювати зображення). На цьому процедура благополучно завершується.

Кому відмовляє «Качай гроші» в кредиті

До позичальників не пред’являються строгі вимоги. Негативна кредитна історія, відсутність офіційного місця роботи не є перешкодою для схвалення позики в «Качай гроші». Підставою для відмови може стати:

 • Недостовірна інформація, яку надає позичальник. Анкетні дані ретельно перевіряють. Якщо розкриваються завідомо неправдиві відомості, на схвалення не розраховуйте.
 • Випадкова помилка в анкеті, банківські реквізити.
 • Злісні порушення умов попередніх договорів з даними кредитором.
 • Заявник перебуває на обліку у психіатра.
 • Має бути військова служба.

Важливо! Якщо ви отримали відмову, не беріть це рішення як остаточне. Перевірте правильність заповнення електронної форми, спробуйте ще раз через 2 дні. Не залишайте поля незаповненими, чим більше правдивої інформації ви залишите про себе, тим більша ймовірність, що кредит в «Качай гроші» буде схвалений. Рекомендація – відмовтеся від максимального кредиту, оформляючи мікропозик.

Умови кредитування в Качай Гроші

Розмір кредиту на карту від «Качай гроші», на який ви можете розраховувати, – від 5 до 15 тис. Гривень. Звертаєтеся вперше – доступний максимум обмежується 10 тисячами. Термін дії кредиту варіюється в діапазоні 5-30 діб. Чим менше часу вам потрібно для погашення боргу, тим менше комісія.

Точний розрахунок можна зробити за допомогою калькулятора. Введіть суму та термін – побачите на моніторі, скільки грошей необхідно повернути через вказану кількість днів. Вважати самостійно на калькуляторі немає необхідності – сервіс всю рутину виконає в автоматичному режимі.

Якщо у вас є промокод «Качай гроші», то ви можете оформити мікропозик на дуже вигідних умовах, і навіть з нульовою ставкою. Промокод можна виграти при проведенні акцій.

Не виходить вчасно погасити борг?

Ситуації бувають різними, несприятливі обставини не дозволяють вчасно повернути кошти відповідно до договору. ТОВ «Качай гроші» за відгуками боржників часто йде назустріч клієнтам, надаючи відстрочку. Ви зможете запросити пролонгацію мікрокредиту. Після виплати нарахованих відсотків борг автоматично реструктуризується.

Важливо! По одному мікропозик є не більше 10 пролонгацій. Дана послуга дозволяє законно збільшити термін кредитування, що вбереже позичальника від занесення в базу боржників.

Якщо виникли фінансові труднощі, що потребують невідкладного вирішення, скористайтеся вигідною пропозицією. Візьміть гроші для будь-яких цілей без зволікань і насолоджуйтеся комфортним життям.

5/5 - (1 vote)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *