Categories
Мікропозики

Money4you (Мани4Ю)

Money4You: кредит, відгуки і промокодом

Money4you – це сервіс, який працює в онлайн-режимі, де можна отримати короткостроковий кредит на вигідних умовах. Максимальна сума позики тут становить 15 тисяч гривень, а забрати, а забрати її можна без зайвих зусиль, навіть не виходячи з дому. Так, щоб позичити гроші, скориставшись функціоналом сервісу мані4ю, досить просто слідувати інструкції, яка буде представлена ​​нижче.

Як оформити кредит в Мані4ю?

Представники компанії висувають кілька простих вимог до потенційних клієнтів. Ці правила оформлення позики не мають нічого спільного з будь-якими серйозними ограніченіямі¸ тому практично всі люди, потребують грошей, сміливо можуть розраховувати на позитивне рішення з боку МФО. Про це свідчать численні відгуки money4you. Що стосується правил отримання позики, то вони зводяться до таких аспектів:

  1. Позичальнику має бути повних 18 років (на момент використання сервісу). Приховати свій вік не вийде, так як компанія вимагатиме надати паспортні дані.
  2. У потенційного клієнта на руках повинен бути документ, що засвідчує особу, а також ІПН.
  3. Позичальник повинен мати у своєму розпорядженні пластиковою карткою, оформленою строго на нього ім’я. Будь-які інші банківські рахунки не підійдуть для нарахування кредитних коштів.

Важливо! На сайті money4you.com.ua ніколи не просять клієнта вносити заставу, або вживати заходів, які не передбачені правилами. Єдине серйозне обмеження для людей, які використовували сервіс вперше – урізана максимальна сума кредиту. Вона становить 3 тисячі гривень.

Вхід в особистий кабінет Money4you: покрокова інструкція

Перш ніж увійти в систему в особистий кабінет money4you на офіційному сайті, необхідно виконати ряд підготовчих дій. Зокрема:

  1. На сайті сервісу клієнту потрібно вибрати суму і термін позики, скориставшись відповідним функціоналом. При цьому процентна ставка за користування кредитом money4you не залежить від терміну. Збільшується лише загальна сума переплати.
  2. Наступний крок – заповнення анкетних даних. На сайті є спеціальні поля для введення інформації. Їх потрібно заповнити максимально точно і лаконічно. Всі дані повинні бути правдивими, інакше з отриманням кредиту онлайн від money4you можуть виникнути проблеми. Закономірність проста: чим достовірніше дані ввів позичальник, тим більше у нього шансів отримати позитивну відповідь по заявці.
  3. Якщо всі поля анкети вже заповнені, то потрібно почекати кілька хвилин, поки система обробить інформацію.
  4. Далі позичальник отримує певну суму на банківську карту, а разом з цим відкривається доступ до особистого кабінету, авторизація в якому здійснюється за допомогою логіна і пароля.

Важливо! Оформити кредит можна швидко і без зайвих зусиль, особливо, якщо є можливість використовувати спеціальний промокод money4you, що дозволяє клієнту отримати солідну знижку, але головне – вчасно повернути борг. В іншому випадку можна зіпсувати свою кредитну історію, що спричинить за собою інші проблеми, пов’язані з отриманням позик в майбутньому.

Як повернути борг?

З поверненням позики ніяких труднощів виникнути не повинно, так як сервіс пропонує клієнтам такі способи для внесення оплати:

  1. Банківський переказ. Внести оплату можна у відділенні будь-якого українського банку, надавши реквізити.
  2. Термінал самообслуговування. Позичальник може перевести кошти на рахунок фінансової компанії через спеціальний термінал. Цей спосіб оплати позики вельми зручний, особливо, якщо немає бажання йти в банк.
  3. Банківська картка. Щоб здійснити оплату таким способом, потрібно увійти в особистий кабінет, а потім скористатися функціоналом сайту, по черзі перейшовши по пунктам меню: «Кредити», «Погасити кредит», «Карта банку».

Кожен з перерахованих вище варіантів оплати позики досить простий, тому відгуки боржників money4you рідко зустрічаються в інтернеті. Вже один цей факт свідчить про явні переваги даного сервісу, по відношенню до інших компаній, що надають фінансову підтримку людям. Скористатися цими перевагами зможете і Ви, коли виникне така необхідність.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *