Categories
Мікропозики

Манівео

Манівео з 2013 року надає послуги мікрокредитування населенню України. Сервіс надихнувся досвідом і успіхом найбільших світових МФО. Потенційним позичальникам надаються максимально комфортні, повністю прозорі умови, пролонгація кредитних зобов’язань, вигідні знижки, акції, промокодом, за допомогою яких істотно знижується добова процентна ставка по позиці.

Активно розвиваються способи безконтактного надання кредитно-фінансових послуг – за допомогою цифрових технологій і інтернет-мережі. Більше 6 років компанія впевнено лідирує в профільній сфері, доводячи клієнтоорієнтованість і здатність швидко реагувати на будь-які зміни внутрішньоринковий обстановки.

Манівео: особистий кабінет і його можливості

За допомогою онлайн-калькулятора легко розрахувати підсумкову вартість мікропозик без необхідності реєстрації особистого кабінету. Але ЛК відкриває розширений функціонал. Зареєструватися на порталі просто – виконуєте вхід в Манівео за адресою https://moneyveo.ua/, заповнюєте стандартну онлайн-форму, вказавши достовірні персональні відомості:

 • Стать Чоловіча Жіноча;
 • прізвище, ім’я, по батькові;
 • дату народження;
 • номер контактного телефону;
 • електронна пошта;
 • секретне питання, відповідь на нього;
 • пароль, підтвердження.

Наявність авторизованого кабінету дозволить брати участь в акціях, отримувати вигідні пропозиції від партнерів, ретельно контролювати стан рахунку, оперативно відслідковувати періодичність внесення платежів.

Зареєстрованим користувачам Манівео кредит онлайн надається в найкоротші терміни, протягом 8 хвилин. Тим, хто хоче скористатися перевагами і привілеями, доступними авторизованим клієнтам, варто витратити час і виконати процедуру реєстрації.

Важливо! Персональні відомості клієнтів надійно захищаються від зловмисників завдяки високотехнологічному ПО, інноваційним розробкам у сфері IT. Гарантується відповідність міжнародним стандартам збереження та нерозголошення даних платіжних карт PCIDSS Level 1.

Взяти кредит в Манівео без відмови

Кожен повнолітній громадянин України може отримати в Moneyveo кредит на картку. Для оформлення мікропозик необхідно:

 1. Дотримати вікові обмеження – від 18 до 92 років.
 2. Мати Не прострочені національний паспорт з пропискою в будь-якому регіоні.
 3. Мати індивідуальний номер платника податків.
 4. Надати e-mail, контактний телефон.
 5. Вказати активну банківську картку – для перерахування коштів.

Мікрофінансових організація працює з дебетовими і кредитними картками банківських установ, зареєстрованих в Україні.

Тим, хто вперше збирається взяти кредит в Манівео, доведеться розраховувати на суму від 100 до 17 000 гривень. Період використання позикових активів 1-30 днів. Щоденна ставка для новачків становить 0,5%.

Споживачам, які хочуть взяти кредит Манівео другий і більше разів, надаються суми до 30 000 гривень. Термін користування грошима з даного тарифу не повинен перевищувати 18 тижнів. Процентна ставка становить 1,7% щодня.

Повністю виключені додаткові комісії, збори, приховані платежі. Забезпечується 100% прозорість надаваних фінансових послуг на всіх етапах обслуговування.

Розглядаються заявки швидко – в день подачі звернення встановлений мікропозик перераховується в повному обсязі. Потенційному позичальникові не доведеться підлаштовуватися під режим роботи офісів і відділень, витрачати час на очікування відповіді, бюрократію. У Манівео взяти кредит онлайн – значить витратити кілька хвилин, не залишаючи навчання, роботу або територію торгового центру.

Розраховувати на схвалення можуть всі категорії населення, в тому числі ті, яким традиційно відмовляють в кредитно-фінансових компаніях:

 • Тимчасово не працюють, працевлаштовані неофіційно.
 • Офіційно працюють менше 6 місяців.
 • Студенти ВНЗ.
 • Матері-одиначки, молоді сім’ї, особи в декретній відпустці.
 • Громадяни з непогашеними заборгованостями.
 • Пенсіонери, люди з інвалідністю.

Не має значення мети і причини, які спонукали оформити Манівео кредит на карту. Це може бути оплата навчання, лікування, палаючої путівки, покупка побутової техніки, гаджетів, речей, ювелірних виробів, ремонт автомобіля, квартири.

Кредит Манівео: умови отримання і погашення

Щоб оформити кредит Манівео, не потрібно надавати відомостей про джерела доходу, офіційне працевлаштування. Чи не знадобиться заставне майно – рухоме або нерухоме.

Отримати кредит онлайн Манівео можна безпосередньо на сайті мікрофінансової організації – заповніть заявку, вказавши бажану суму і період кредитування. Не потрібно надавати інформацію про цілі, на які беруться гроші. Головне – виконання договірних угод і недопущення прострочень по регулярних платежів. В іншому випадку на клієнта накладаються штрафні санкції, які нададуть несприятливий вплив на кредитну історію і в рази збільшать загальну вартість позики.

Оформляється онлайн кредит Манівео за допомогою договору, який приходить на вказану при реєстрації електронну пошту. Як підписи про згоду і прийнятті регламенту обслуговування використовується унікальний код, висиланий на контактний телефону.

Отриманий в Moneyveo кредит онлайн можна погасити одним із таких способів:

 • У найближчій філії банку, вказавши радять реквізити.
 • Через термінали самообслуговування, які можна знайти в багатьох супермаркетах і торгових центрах.
 • У відділеннях «Нова Пошта».
 • За рахунок мобільних засобів – актуально для абонентів «Київстар» і Lifecell.
 • За номером договору.
 • Безпосередньо в ЛК.
 • Через чат-бота в Telegram.

Про інших способах оплати можна дізнатися за безкоштовним телефоном технічної підтримки: 0 800 21 9393 або написавши онлайн-консультантам.

Важливо! Радимо уточнювати умови отримання, використання і повернення позикових коштів на етапі оформлення мінізайма. Це допоможе уникнути різних непорозумінь і складнощів під час погашення зобов’язань. Телефонні і онлайн-консультації надаються абсолютно безкоштовно, в будь-комфортне для потенційного позичальника час.

Що робити, якщо прострочений кредит в Moneyveo?

Оформляючи кредит в Манівео, споживач дає свою згоду на те, що при настанні прострочення обов’язкового платежу, МФО може покласти штрафні санкції. Вони складають 3% в день від суми позики, прописаної в договорі:

 • 1,7% – базова ставка за користування грошима;
 • 1,3% – пеня за прострочення регулярного платежу.

Загальний період прострочення не може перевищувати 80 календарних днів. В іншому випадку мікрофінансових організація залишає за собою право передати персональні дані людини, який отримав Манівео кредит, в загальноукраїнський реєстр боржників, БКІ, а також звернутися в судові інстанції або сторонні компанії з метою відшкодування понесених витрат. Це вкрай негативно позначиться на кредитної історії, на рейтингу кредитоспроможності і шанс отримання позикових коштів в банках, МКК в майбутньому.

Негативні наслідки можна попередити, подавши заявку на пролонгацію. Продовження термінів схвалюється, якщо до настання дати чергового платежу виплачені відсотки, нараховані за користування мінізайма на поточний момент.

ВАЖЛИВО! МФО надає 3-днейвний грейс-період, протягом якого зберігається можливість внесення регулярного платежу за позикою без штрафних санкцій, нарахування пені. Він настає в день зазначеної за договором дати оплати раніше отриманого мікрокредиту. Грейс-період виступає своєрідною страховкою клієнта у випадках, коли заборгованість по внесках пов’язана з технічними проблемами банківських установ. В особистому кабінеті грейс-період не відбивається. Тому рекомендуємо заздалегідь перевіряти своєчасність оплати за зобов’язаннями.

Вигідний мікропозик в Манівео: промокод і знижки

Будучи одним з провідних учасників мікрокредітной ринку України, moneyveo.ua орієнтується на взаємовигідне співробітництво зі своїми споживачами. Постійним користувачам послуг надаються додаткові вигоди. Вони поширюються на наступні видаються позики, дозволяють непогано заощадити на нараховані відсотки за користування кредитно-фінансовими продуктами.

Індивідуальні промоакції, персональні знижки приходять на зазначену при реєстрації ЛК або при оформленні мікропозик електронну пошту. Промокодом, приурочені до знаменних для мікрофінансової організації подій або загальнодержавним святам, пам’ятним датам, можна знайти на офіційному сайті, партнерських ресурсах.

ВАЖЛИВО! Отримати бонуси, які дозволять знизити щоденну процентну ставку по мікрокредитів, можна за активність в соціальних мережах. Для цього потрібно підписатися на групи або спільноти в одній з популярних соцмереж – Facebook або Google+, залишити відгук або думка про пропоновані продукти, сервіси. Після публікації доведеться зробити скріншот і вислати його на електронну пошту служби підтримки support@moneyveo.ua. Після обробки наданої інформації користувач отримає індивідуальний промокод при наступному оформленні позики.

Рекомендації тим, хто отримує позику Манівео

Як і будь-яка мікрофінансових організація, Moneyveo вимагає від клієнтів обов’язкового виконання взятих зобов’язань. Необхідно суворо дотримуватися встановленої періодичність внесення грошових коштів для погашення тіла мінізайма, нарахованих відсотків.

При першому зверненні в МФО є можливість отримати максимальний займ (тариф Comfort – 30 тисяч на 18 тижнів). Для цього буде потрібно надати документи, що підтверджують наявність джерела регулярного доходу. В іншому випадку в Moneyveo взяти кредит вийде на суму не більше 17 000. Дотримання умов дозволить при повторних запитах розраховувати на збільшений мікропозик, вже без необхідності підтвердження власної платоспроможності.

Вивчаючи відгуки про Манівео, робимо висновок, що ряд користувачів спочатку оформляли невеликий мінікредіт і достроково його погашали. Це дозволяє при наступному зверненні розраховувати на позику до 30 тисяч без перевірок, обмежень.

Звертайтеся в перевірені і надійні мікрофінансові установи, які готові гарантувати законність здійснюваних операцій, легітимність, що надаються. Це захистить від різного роду шахраїв, фінансових неприємностей, допоможе ефективно використовувати власні тимчасові і матеріальні ресурси без будь-яких ризиків.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *