Categories
Мікропозики

MyWallet (Май Валет)

Кредит онлайн від MyWallet

Якщо терміново необхідно вирішити фінансові проблеми, зробити це можна невідкладно, перейшовши на офіційний сайт МФО MyWallet: подати онлайн заявку на кредит онлайн травня Валет. Оформлення кредитування є цілодобово. Фінансова організація MyWallet працює в напрямку надання кредитів на підставі державної ліцензії. Це гарантує законне вчинення фінансових операцій.

Оформлення кредиту в MyWallet

Послуги МФО доступні кожному резиденту України або громадянинові, який проживає на території країни, і має постійну прописку. Отримати гроші в борг може будь-хто від 18 до 65 років, в незалежності від соціального стану і матеріального становища.

Щоб оформити кредит MyWallet, позичальникові потрібно наступні документи:

 1. Паспорт резидента України.
 2. Ідентифікаційний код.
 3. Номер національного оператора мобільного зв’язку.
 4. Електронна скринька.

Також для переказу грошей знадобиться пластикова картка українського банківського установи. У зв’язку з накладеними санкціями гроші в борг не можуть отримати жителі Автономної Республіки Крим, і окремих районів Луганської та Донецької областей в зоні проведення АТО.

Нарахування кредитної ставки здійснюється за кожен день користування земними засобами. Перше кредитування може скласти до 4000 гривень під 0,01% в день. При наступних кредитування сума може збільшитися до 15000, а розмір ставки 1,2% за кожен день.

Переваги кредитування в MyWallet

До переваг оформлення позики на Травень Валет відносяться:

 1. Оформлення без поручителів.
 2. Мінімальний список документів.
 3. Отримання грошових коштів в борг навіть з поганою кредитною історією для подальшої виплати заборгованості.

Плюс до перерахованого травня Валет вхід в особистий кабінет дозволяє оплачувати заборгованість і контролювати рух коштів по кредитному рахунку.

Як отримати травня Валет кредит онлайн

Якщо цікавить, як позичити гроші, і прийняли рішення подати заявку на оформлення боргу, зайдіть на онлайн ресурс МФО.

Для оформлення кредиту онлайн на карту MyWallet знадобиться:

 • Заповнити анкету. Тут вказується контактний номер телефону, ініціали, ІПН, і-мейл та пароль від майбутнього особистого кабінету.
 • Виконати травня Вліт вхід на сайті mywallet.net.ua і заповнити заявку. Вказати дані паспорта, ІПН, номер банківської карти або кредитної установи України.
 • Пройти верифікацію – перевірку особистих даних. Для цього на картці заблокується 1 гривня. Для верифікації треба вказати номер картки, термін дії cvv-код. Необхідно внести інформацію про себе, родину, роботу.
 • Прийняти рішення. Якщо клієнт згоден з умовами договору, він відправляє у відповідь повідомлення.
  Отримати гроші. Засоби відразу після схвалення кредиту Вай Валет на карту гроші прийдуть на її рахунок.

Мікрокредітной організація пропонує промокодом травня Валет. Зараз промокодом недоступні, але компанія постійно проводить акції, про які інформує клієнтів за допомогою сторінок в соціальних мережах і офіційних каналів.

Як діяти при відмові в позику від MyWallet?

Основа МФО MyWallet – скоринг. Це система, яка швидко приймає рішення про видачу грошового боргу. Однак іноді в процесі прийняття рішення беруть участь кредитні експерти. Вони можуть «відмовити» у видачі боргу. Тому під час оформлення заявки рекомендуємо внести всілякі дані. В цьому випадку, напевно отримаєте позитивну відповідь.

Відмова в кредиті від MyWallet можливий в наступних випадках:

 1. Неправильно заповнена анкета. Перевірте анкету уважно, навіть найменша неточність стане причиною несхвалення.
  Некоректно введена інформація про пластиковій картці банку. Перевірте правильність введення даних, зверніть увагу на термін дії.
 2. Погана кредитна історія. Щоб перевірити її, зайдіть на УБКІ або в Приват24. Дізнайтесь, чи не числитеся чи в злісних боржників. Ймовірно, що інформація за старими борговими обов’язками не оновилися. Прострочення платежу по боргової обов’язки теж може стати причиною несхвалення заявки.

На замітку! Можна відправити заявку повторно, і ймовірно, що її схвалять!

Способи повернення заборгованості MyWallet

Повернути борг можна різними способами. Наприклад, скориставшись пластиковою карткою, відвідавши особистий кабінет користувача на сайті фінансової компанії. Або відправивши гроші через інтернет-банкінг. Також заплативши через термінал самообслуговування або використавши реквізити мікрокредітной компанії в відділенні банку.

Важливо! При погашенні заборгованості слід враховувати, що для зарахування суми може знадобитися три дні. Не забудьте також врахувати, що банки не працюють у вихідні та святкові дні. Щоб не сталася технічна прострочення, бажано заздалегідь платити за кредит Майвалет.

Прострочення і пролонгація від Майвалет

Буває так, що у позичальника не вийшло повернути вчасно позичені кошти. В цьому випадку до нього будуть застосовані штрафні санкції. Починаючи з першого дня простроченої заборгованості, кожен день нараховується пеня (розмір становить 0,25% від займаної суми). Також до боржників застосовуються і одноразові штрафи. П’ятий день прострочення загрожує 15%, а тридцятий – 20% від суми боргового зобов’язання.

Жителі України не оформляли мікропозик на карту без відмови в Травень Валет, якщо все було так погано. Навіть прострочене внесення оплати можна виправити в позитивну сторону, скориставшись послугою «Пролонгація». Після оплати суми нарахованих відсотків за минулий період МФО встановлює нову дату погашення позики Майвалет. Пролонгація можлива на термін до 30 днів.

Сертифікати, ліцензії. Важливо наявність ліцензії та сертифікатів, які свідчать про те, що компанія діє на законодавчому рівні. У організації є Свідоцтво про реєстрацію серія, реєстраційний номер, видані Національною комісією з державного регулювання на ринку фінансових послуг.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *