Categories
Мікропозики

ПриватБанк

Вигідний кредит у ПриватБанку – нюанси!

Ніхто не застрахований від фінансових проблем. Тимчасові труднощі можуть бути і в фінансово незалежних людей, що мають власний бізнес. А ось брати в борг у родичів або друзів будуть не всі. У такій ситуації вихід один – кредит! Але бувають випадки, коли гроші потрібні терміново, і чекати на рішення питання в банку часу немає. І тоді багато українців почали звертатися в мікрофінансові організації в надії терміново вирішити свої проблеми. Але тепер бистрозайми від ПриватБанку вирішать всі грошові проблеми. Є кілька кредитних продуктів, які можуть зацікавити потенційних позичальників, які не бажають витрачати зайвий час на оформлення швидкого позики.

ПриватБанк – це дійсно універсальна і унікальна організація, що надає кредити. Якщо порівняти видані кредити віх великих українських банків і фінансових компаній, то з легкістю можна помітити, ПБ впевнено тримається в ТОП 3.

І це зрозуміло, тому що банк пропонує своїм клієнтам дуже широку лінійку різних фінансових продуктів, в які входять не тільки такі популярнішим кредити на карту серед населення, а й іпотечні програми. Також на офіційному сайті кожен, хто хоче взяти гроші в борг, зможе використовувати онлайн калькулятор кредиту.

Потенційний клієнт зможе вибрати кредит, банк Приватні надасть відповідний фінансовий продукт усього за декілька хвилин, користувачеві потрібно ввести необхідні дані в спеціальні віконця. І тоді позичальник дізнається, скільки він повинен буде виплачувати щомісяця і загальну суму переплати по кредиту і це без відвідування офісу банку. Так ви зможете заощадити свій час і зрозуміти, чи дозволяє ваш бюджет оформити таку позику, а також зменшити або збільшити термін дії кредитного договору.

Що собою являють кредити від ПриватБанку?

Якщо говорити коротко, ПриватБанк кредит, який можна оформити швидко, пропонується на певних умовах. Називається такий фінансовий продукт «Швидкий кредит». Тут щомісячна процентна ставка на позику грошей становитиме 4,59%, сума ж може досягати 50 000 гривень. Термін кредитування становить 12 або 24 місяці. Такий кредит нараховується на картку позичальника. Це може бути як кредитна карта, так і карта для виплат.

Цей кредит ПриватБанк позичальникові надає без будь-яких додаткових документів, щоб його отримати необхідно:

 • зайти на сайт кредитора;
 • знайти фінансовий продукт «Швидкий кредит»;
 • вибрати необхідну для себе суму, а також термін, на який людина хоче кредитуватися;
 • далі потрібно кілька секунд почекати, повинен, на введений номер телефону, прийти спеціальний ОТР-пароль;
 • цей пароль вводимо потрібне поле;
 • також потрібно ввести номер карти;
 • якщо всі умови кредитування позичальника влаштовують, він погоджується на кредитний договір;
 • все – через кілька хвилин гроші будуть зараховані на надану карту.

Якщо потенційний позичальник уже є клієнтом цього банку, наприклад, отримує зарплату тут, тоді взяти кредит у ПриватБанку буде простіше. Є тут і програма рефінансування, якою може скористатися кожен бажаючий. Оформляючи кредитні відносини з цією фінансовою організацією ні додаткових документів, ні застави, ні поручителів залучати не потрібно.

Кредит схвалюється протягом декількох хвилин, максимум користувач витратить годину свого часу. Щоб отримати швидкий позику, не варто витрачати час і свої сили, все буде зроблено протягом кількох секунд. Але, на відміну від мікрофінансових компаній, умови, які пропонує ПриватБанк, взяти кредит буде вигідно, так як процентна ставка набагато менше. Ось саме в цьому і є основна перевага такого калькулятора.

У чому плюси онлайн позики «Швидкий кредит» від ПриватБанку?
Коли кошти потрібні терміново, а взяти їх ніде, тоді «Швидкий кредит» ПриватБанк – це кращий спосіб вирішити свої фінансові проблеми. Якщо говорити про переваги такої позики, то це:

 • заявка від користувача розглядається автоматично, потенційному позичальникові не потрібно відвідувати офіс банку;
 • оформляється кредит за кілька хвилин;
 • більше 85% заявок схвалюються навіть тим громадянам, які ще не мають кредитної історії;
 • оформляється кредит в банку Приватні цілодобово, у вихідні або святкові дні;
 • не потрібно надавати цілий пакет документації, єдиний документ, який стане в нагоді при заповненні анкети – це паспорт;
 • вигідні умови кредитування;
 • якщо потенційний позичальник працює неофіційно або живе на допомогу, то оформити позику він може.

Які ще швидкі позики пропонує Приват Банк?

Не тільки продукт «Швидкий кредит» пропонує цей банк. Також вигідну пропозицію – це карта «Універсальна». Її також кожен повнолітній громадянин України може отримати швидко, правда така позика не можна оформити в режимі онлайн, щоб від такої фінансової організації, як Приват Банк, кредитка швидко потрапила до позичальника, йому потрібно особисто відвідати будь-яке відділення банку. Це найбільш простий і швидкий спосіб кредитування в цій банківській організації.

Не забувайте і про найголовніше перевагу кредитної карти «Універсальна» – це пільговий період користування. За цей час на зняті грошові кошти не будуть нараховані відсотки, і включає цей період 55 дня.

Є ще одна унікальна послуга, що дозволяє взяти кредит у Приват Банку швидко – це «Оплата частинами». Така послуга представниками банку була запропонована відносно недавно, але вже завоювала особливу популярність. Перевага такої позики полягає в тому, що не потрібно відразу оплачувати весь товар, вноситься тільки частина плати, решта сума погашається поступово, але рівними платежами і щомісяця. Також позичальникові не доведеться погашати відсоток або комісії.

Беремо позики в ПриватБанку: онлайн, швидко і просто!

Сьогодні не тільки позику від ПриватБанку користувачі можуть отримати швидко. Багато банків і МФО пропонують своїм користувачам такі кредити цілодобово. Але не варто поспішати оформляти грошова позика зопалу, адже користувачеві варто дізнатися всі нюанси і підводні камені такого кредитування. Адже не всі фінансові організації працюють чесно і відкрито. Також, якщо позичальник зважився взяти кредит в банку Приватні варто подумати:

 1. яка сума необхідна;
 2. чи зможе позичальник погасити свій кредит в зазначені терміни;
 3. на які умови користувач готовий погодитися.

Але, якщо у людини тимчасові фінансові труднощі, і він упевнений, що найближчим часом зможе погасити позику, тоді варто взяти кредит, ПриватБанк пропонує кращі умови. Заходьте на наш сайт вже зараз і оформляйте швидкий кредит!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *