Categories
Мікропозики

SafeZaim (Сейф Займ)

SafeZaim – 15 000 гривень до 12 місяців

Сейф Позика є одним з популярних учасників мікрокредтного ринку України і пропонує потенційним клієнтам привабливі умови обслуговування та займів. Сервіс входить до складу ТОВ «Телепорт-Медіа», та суворо дотримується законодавчих норм і стандартів.

Для чого потрібен особистий кабінет SafeZaim і його можливості

Зареєструвавши особистий кабінет на сайті https://safezaim.com.ua/, користувач отримує доступ до розширеного функціоналу:

  • Швидкий пошук оптимальних умов отримання онлайн-позик.
  • Перегляд даних і інформації про МФО, які схвалили заявку на мінікредіт.
  • Можливість отримання відомостей про власний кредитному рейтингу.
  • Зручний онлайн-калькулятор з розрахунком умов оформлення мікропозик (сума, строки кредитування, відсоткова ставка, ймовірність отримання схвалення).

Реєстрація особистого кабінету автоматично відбувається в момент, коли подається перша заявка на мікропозик в Сейф Позика. Сервіс працює цілодобово – в будні, святкові та вихідні дні. Це дозволяє оформити мікрокредит в будь-який зручний для користувача час, навіть вночі.

Щоб подати заявку і одночасно пройти реєстрацію на сервісі, необхідно прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, номер контактного телефону та адресу електронної пошти, дати згоду на обробку персональних даних.

Важливо! Під час реєстрації особистого кабінету і подачі заявки на мікропозик, завжди вказуйте достовірну особисту інформацію. Уважно перевіряйте вводяться дані. У разі навмисного або ненавмисного надання невірних або завідомо неправдивих персональних відомостей ймовірність схвалення заявки на мікрокредит зводиться до нуля.

Як отримати позику без відмови в Safezaim?

Сайт Сейф Позика доступний для всіх потенційних позичальників, які відповідають наступним вимогам:

  1. Наявність українського громадянства і / або прописки в будь-якому регіоні країни.
  2. Повноліття (не менше 18 років).
  3. Наявність національного паспорта і ідентифікаційного номера платника податків.

Строгих вимог щодо офіційного працевлаштування, постійних зареєстрованих джерел доходу і позитивної кредитної історії немає. У СейфЗайм отримати кредит можуть студенти ВНЗ, безробітні або особи, що не мають можливість підтвердження доходу, матері-одиначки, багатодітні або молоді сім’ї, а також громадяни, які не здатні надати в якості застави рухоме або нерухоме майно.

Ті користувачі, які вперше оформлюють мікропозик на сайті Safezaim, доступна будь-яка сума до 5 тисяч гривень. Період користування позиковими засобами при першому зверненні – не більше 2 місяців.

Ліміти видаються засобів при наступних звернення обмежені сумою в 15 тисяч гривень. Термін кредитування варіюється в межах від 1 доби до 12 місяців. Відсоткова ставка залежить від умов обслуговування МФО, яка схвалює заявку на мікропозик, і може становити від 1,7-2% в день.

Що робити в разі прострочення платежу в Сейф Позика?

Неповернення у встановлений термін всієї суми позики і нарахованих по ній відсотків призводить до відкриття штрафних санкцій. Прострочення регулярних платежів обійдеться позичальникові в 0,10% від початкової суми і 0,03% від загальної заборгованості по конкретному кредитному продукту.

Недотримання умов обслуговування і термінів повернення позикових коштів може призвести до не тільки до нарахування штрафів і пені, а й передачі персональних даних клієнта в українське бюро кредитних історій або УБКІ. Це негативно позначиться на кредитної історії громадянина і його рейтингу кредитоспроможності в майбутньому.

Відгуки про Сейф Позика свідчать про те, що сервіс лояльно ставиться до незначних простроченням обов’язкових платежів, викликаних технічної затримкою банківського переказу. Рекомендується по можливості попереджати кредиторів про ймовірність затримки платежу. Зробити це можна будь-яким з наступних способів:

  1. Зателефонувавши на контактні телефони Сейф Позика: +38 (095) 050-80-72 .
  2. Написавши на електронну пошту сервісу: support@safezaim.com.ua .

Оформляйте вигідні, повністю прозорі і законні мікропозики за допомогою перевірених і надійних сервісів. Так ви зможете заощадити власні тимчасові і матеріальні ресурси, отримати необхідну суму грошових коштів на будь-які цілі швидко і без ризиків.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *