Categories
Мікропозики

Швидко Гроші

Швидко Гроші – лідер українського ринку швидкого кредитування, якому вдалося вивести оригінальний продукт – моментальний кредит з вигідними умовами. Компанія уважно проаналізувала міжнародний досвід в області моментального кредитування, враховуючи запити і особливості країни, і запропонувала клієнтам вигідні умови.

Особистий кабінет Швидко Гроші

Особистий кабінет в Швидко Гроші – сервіс, що дозволяє контролювати заборгованість і переглядати історію позик. Їм можуть скористатися клієнти, які оформили на головному сайті МФО заявку на моментальний займ.

Реєстрація ЛК надає можливість користувачам отримувати необхідну інформацію, управляти даними. Вікно для входу розташоване праворуч, в ньому доступні розділи:

 1. Залишок. Є інформація по заявці, спрямованої через сервіси в режимі онлайн. Можна дізнатися про позику: суму, відсотки і період договору.
 2. Карти. У цій категорії керують дебетовими картами України.
 3. Дані про роботу. Можна робити зміни в назві компанії, контактах роботодавця.

Важливо! В особистому кабінеті ШвідкоГроші, не можна звертатися до консультантів через чат онлайн, але можна здійснювати дії за договором.

Реєстрація та вхід в ЛК

Щоб подати заявки на отримання позик у режимі онлайн, щоб створити обліковий запис на сайті ШвідкоГроші, перейшовши за посиланням https://sgroshi.com.ua/, попередньо прочитавши договір.

Як проходить реєстрація особистого кабінету Швидко Гроші:

 1. На основній сторінці праворуч, де розташована форма заявки, натиснути на кнопку «Оформити кредит».
 2. Вказати ім’я і номер мобільного (на нього прийде повідомлення з кодом і ввести для перевірки користувача).
 3. Клікнути «Далі». Відкриється форма і внесіть туди іншу інформацію.
 4. Ввести повторно код з СМС (за згодою з необхідними умовами кредитування).
 5. Підписати договір.

Щоб пройти авторизацію в особистому кабінеті, слід ввести логін, яким є номер телефону, і пароль.

Як отримати кредит Швидко Гроші?

Знадобляться документи:

 • Паспорт.
 • Код ідентифікації.
 • Діапазон віку позичальників – від 18 до 60 років.
 • Підтвердження регулярного доходу.
 • Власна банківська карта.

Щоб уникнути неповернення коштів, розміри позики для нових зареєстрованих клієнтів обмежені. Фінансова організація пропонує ліміт користувачам, які звернулися вперше – до 10000 грн. Кредитні умови для постійних користувачів обговорюються в приватному плані. Якщо позичальник зміг довести благонадійність, грошовий ліміт для нього стає більше

Перед реєстрацією і оформленням позики рекомендується прочитати в Швидко Гроші відгуки клієнтів.

Якщо виникла заборгованість по позиці, необхідно провести аналіз витрат, скориставшись програмами для створення бюджету або зошитом. Часто за підрахунками, стає зрозуміло, що менше 10% грошей в 30 днів йде на випадкові витрати.

Отримання позики без відмови

Як взяти кредит в Швидко Гроші? Прочитайте умови договору. Увійдіть, переконавшись в коректності введеної інформації. Позичальник обмежується невеликою кількістю документів, тому не потрібно ходити по організаціям, збирати документи або боятися перевірки своєї кредитної історії. Заявка вивчається відразу, а результати будуть готові протягом десяти хвилин.

В організації видаються позики готівкою або онлайн навіть тим, у кого погана кредитна історія. Головне, людина повинна бути офіційно працевлаштований, впевнений у своїй здатності повернути кредит.

Увага! Миттєвий займ онлайн в Швидко Гроші на карту видають на сім днів або на два тижні. Якщо цього періоду мало, то його продовжують. Зателефонуйте в фірму або подайте заявку на офіційному сайті для активації послуги пролонгації. Після виплати відсотків, період позики буде продовжений на 7 днів або 2 тижні. Один і той же кредит онлайн Швидко Гроші можна використовувати два-три роки.

Процедура оформлення

На основній сторінці сервісу є онлайн калькулятор і повзунок, якого пересувають для вибору відповідної суми позики. Тепер реєстрація. Щоб взяти кредит в Швидко Гроші онлайн без відмови, майте при собі телефон і особисту картку банку.

Поля реєстрації:

 • данні паспорту:
 • ІПН;
 • адреса проживання, місто народження;
 • дата народження;
 • ПОВНЕ ІМ’Я;
 • електронна пошта;
 • номер мобільного;
 • місце роботи і місячний дохід.

Важливо! При відсутності офіційної роботи рекомендується написати контакти роботодавця.

Процедура погашення позики:

 • в касах відділень і терміналах;
 • на розрахунковий рахунок;
 • в режимі онлайн (на сайті або в інтернет-банкінгу).

Для погашення боргу за позикою зверніться до відділення ШвідкоГроші. Легкий метод погашення позики – оплата онлайн на сайті через ЛК. Якщо коштів ще недостатньо, то клієнт може отримати відстрочку, сплативши відсоток за кредит онлайн Швидко Гроші, і продовживши період кредитування.

Переваги компанії Швидко Гроші

Фахівці відзначають кілька переваг:

 1. Прозорі запити з оформлення позики та повернення грошових коштів. Немає прихованих зборів і відсутні неочевидні відсотки.
 2. Перерахунок відсотків, якщо користувач може достроково закрити заборгованість. Грошова сума за кредит буде зменшена.
 3. Можливість стеження в режимі онлайн в ЛК на сайті. Фахівці повідомлять суму, що підлягає виплаті. Відсоткова ставка йде на користь позичальника.
 4. Швидкість зняття грошей. Перевірка займе менше півгодини, і позичальник отримає в Швидко Гроші кредит на карту в режимі онлайн.
 5. Застава. Всі персональні дані не пропадуть.

На сайті можливо взяти кредит онлайн Швидко Гроші навіть тим, хто не може отримати позику через те, що немає потрібних довідок, а також самозайняті громадяни, студенти, пенсіонери, домогосподарки.

Висновок

ШвидкоГроші добре зарекомендувала себе, завдяки спрощеній процедурі отримання миттєвого позики на різні цілі без застави та поручителів. Рекомендуємо звернутися на офіційний сайт для отримання докладної інформації та консультації з фахівцем з приводу оформлення кредиту Швидко Гроші в Києві.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *